12:06:16 - سه‌شنبه 8 ژانویه 2019
ضرورت ایجاد شرایط اشتغال مددجویان در شرکت‌های دانش بنیان
ضرورت ایجاد شرایط اشتغال مددجویان در شرکت‌های دانش بنیان
مسئول شبکه لرزه نگاری استان کرمانشاه از وقوع ۶ هزار و ۴۰۰ زمین لرزه از ۲۱ آبان سال گذشته تاکنون در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در نشست مشترک با رئیس پارک علم و فناوری و ضرورت ایجاد شرایط اشتغال مددجویان در شرکتهای دانش بنیانمدیران شرکتهای دانش بنیان با اشاره به وجود بیش از ۳۸ هزار معلول در استان و توجه به اشتغال زایی آنها، خواستار ایجاد شرکتهای دانش بنیان در استان در زمینه تولید وسایل کمک توانبخشی و استفاده از تکنولوژیهای جدید برای انجام مناسب سازی شهری جهت تسهیل در تردد معلولان شد.
قادری گفت: چنانچه شرایط لازم برای اشتغال مددجویان توانمند در شرکتهای دانش بنیان توسط کارفرمایان ایجاد شود، بهزیستی از مددجویان از یک تا پنج سال حمایت بیمهای دارد.
وی خاطرنشان کرد: همچنین در برخی موارد بهزیستی برای اشتغال معلولان روستایی و کودکان کار به کارفرمایان تسهیلات بلاعوض پرداخت خواهد کرد.
مدیرکل بهزیستی استان گفت: بهزیستی میتواند با جهاد دانشگاهی در زمینه انجام طرحهای پژوهشی با موضوع مسائل اجتماعی خصوصا آسیبهای اجتماعی همکاری مناسبی داشته باشد.
قادری همچنین بر انعقاد تفاهم نامه آموزشی با جهاد دانشگاهی در راستای ایجاد اشتغالهای دارای بازار کار برای مددجویان تحت پوشش تأکید کرد.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  روند بازسازی در روستاهای زلزله زده به مراحل پایانی رسیده است
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه