20:05:48 - شنبه 8 ژوئن 2019
طرحهای اشتغال با ارزش بیش از یک میلیارد تومان پالایش می‌شوند/بررسی ۸۶ طرح
طرحهای اشتغال با ارزش بیش از یک میلیارد تومان پالایش می‌شوند/بررسی ۸۶ طرح
کرمانشاه- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه از پالایش و برسی ۸۶ طرح بیش از یک میلیارد تومان برای پرداخت تسهیلات خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، هدایت حاتمی عصر امروز شنبه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه اظهار داشت: با توجه به مشکلات و موانع موجود بر سر راه واحدهای با ارزش یک میلیارد تومان مقرر شد این طرحها را پالایش کنیم.

وی افزود: در طرح های با این اعتبار از نظر زمانی هم برخی ها تعلل می کنند و پیشرفتی حاصل نمی شود، لذا بر پالایش آنها تاکید کردیم.

خبر جدید  وجود ۹۰ معدن غیرفعال در کرمانشاه

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه گفت: از بین ۲۸۰ طرح پالایش صورت گرفت تا در نهایت آن دسته از طرح هایی که با درصد احتمال بالای ادامه کار رتبه بندی و تفکیک شوند و در حال حاضر ۸۶ طرح در دست اقدام داریم که با توسعه بخش های مختلف همنوا هستند.

خبر جدید  ۳۰ میلیمتر بارندگی میانگین فعالیت سامانه بارشی در استان

حاتمی بیان داشت: غیر از بخش های حمایتی در حوزه اشتغال از اعتبارات موجود ۳۰۰ میلیارد تومان باقیمانده است.

وی تصریح کرد: از سال ۹۸ عملاً آهنگ پرداخت در بخش بانکی کند شده است، از طرفی به دلیل برخی تجربیات شکست خورده در سال های گذشته اصرار چنداتی در اعطای تسهیلات به بانکها نداریم.

خبر جدید  سفر ۲ روزه وزیر بهداشت به کرمانشاه

این مسئول افزود: دولت امسال ۲۵ هزار میلیارد تومان در سال جاری برای اشتغال در نظر گرفته که در صورت مشغول بودن به طرح های توسعه روستایی از این موضوع غافل خواهیم شد.

کد خبر ۴۶۳۵۳۶۴


منبع :: طرحهای اشتغال با ارزش بیش از یک میلیارد تومان پالایش می‌شوند/بررسی ۸۶ طرح

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه