0:08:28 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
طرح‌های دهه فجر امسال، ۲۲۰ فرصت شغلی در کرمانشاه ایجاد می‌کند
طرح‌های دهه فجر امسال،  ۲۲۰ فرصت شغلی در کرمانشاه ایجاد می‌کند
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، فضل‌الله رنجبر ضمن تأکید بر ایجاد فرصت شغلی در کرمانشاه، ابراز داشت: طرح‌ها و پروژه‌های افتتاحی دهه فجر کرمانشاه امسال شامل طرح‌های کشاورزی، صنعتی، خدماتی و…. و با رویکرد توسعه فرصت شغلی در کرمانشاه برنامه‌ریزی و اجرایی می‌شود. وی در ادامه توسعه فرش رجال، احداث سالن‌های ورزشی، طرح‌های آبیاری

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، فضل‌الله رنجبر ضمن تأکید بر ایجاد فرصت شغلی در کرمانشاه، ابراز داشت: طرح‌ها و پروژه‌های افتتاحی دهه فجر کرمانشاه امسال شامل طرح‌های کشاورزی، صنعتی، خدماتی و…. و با رویکرد توسعه فرصت شغلی در کرمانشاه برنامه‌ریزی و اجرایی می‌شود.

وی در ادامه توسعه فرش رجال، احداث سالن‌های ورزشی، طرح‌های آبیاری تحت‌فشار، طرح‌های بسته‌بندی صنعتی، اتمام گازرسانی به ۴۳ روستای حوزه شهرستان کرمانشاه و… ازجمله پروژه‌های افتتاحی دهه فجر امسال در شهرستان کرمانشاه عنوان کرد و افزود: درزمینهٔ ایجاد فرصت شغلی در کرمانشاه و به‌خصوص در حوزه روستایی، ۱۷۶ میلیارد تومان برای اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی کرمانشاه در مرحله اول اختصاص‌یافته است.

خبر جدید  دستگیری خواستگار ناکامی که دختر مورد علاقه‌اش را به قتل تهدید کرده بود

فرماندار کرمانشاه خاطرنشان ساخت: ۳۰ درصد این تسهیلات ویژه روستایی که با نرخ سود شش درصد در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت، به شهرستان کرمانشاه اختصاص دارد.

فرماندار کرمانشاه سپس سهم استان از تسهیلات اشتغال فراگیر را ۳۵۷ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: به این تسهیلات یارانه دو تا هشت‌درصدی تعلق می‌گیرد و باید برای جذب کامل آن نیز برنامه‌ریزی شود.

رنجبر بابیان اینکه تاکنون ۵۲ طرح بااعتبار موردنیاز ۶۱ میلیارد تومان و فرصت اشتغال‌زایی ۷۳۰ نفر برای دریافت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در استان کرمانشاه پیش پذیرش‌شده‌اند، افزود: تاکنون ۲۸ مورد از طرح‌های فرصت شغلی در کرمانشاه بااعتبار موردنیاز بیش از ۳۵ میلیارد تومان و فرصت اشتغال‌زایی بالغ‌بر ۴۰۰ نفر در کمیته شورای اشتغال شهرستان کرمانشاه مصوب شده‌اند.

خبر جدید  ایران اسلامی در همه ابعاد نمونه است

ایجاد اشتغال در کرمانشاه

مسئولین کرمانشاه توان خود را برای جذب سهم‌های کمتر برخوردار به کار ببندند

رنجبر تأکید کرد: مسئولین شهرستان کرمانشاه علاوه برجذب کامل اعتبارات تخصیص‌یافته به این شهرستان باید برای جذب سهم جذب نشده سایر بخش‌ها نیز برنامه‌ریزی کنند.

فرماندار کرمانشاه بابیان اینکه انقلاب اسلامی امروز بیشتر از هر زمان دیگری به روحیه وحدت و خدمت صادقانه نیاز دارد، گفت: امروز مسئولان باید با خدمتگزاری صادقانه دین خود را به انقلاب و نظام ادا کنند.

خبر جدید  لزوم مدیریت منسجم برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن

رنجبر فلسفه اصلی انقلاب اسلامی را خدمتگزاری به مردم عنوان کرد و افزود: مسئولان باید با فراهم کردن شرایط برای حل مشکلات مردم آن‌ها را نسبت به‌نظام خوش‌بین کنند.

رنجبر با تأکید اهمیت تلاش مسئولان برای حل مشکل اشتغال و ایجاد فرصت شغلی در کرمانشاه، اظهار کرد: هر اقدامی که از سوی مسئولین برای رفع معضل اشتغال کرمانشاه انجام شود، می‌تواند نقش مهمی در افزایش اعتماد و رضایت عمومی داشته باشد.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه