1:38:23 - سه‌شنبه 22 ژانویه 2019
طرح‌ ملی ارتقاء سواد رسانه‌ای شهروندان آغاز شد
طرح‌ ملی ارتقاء سواد رسانه‌ای شهروندان آغاز شد
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه گفت : خروج هر گونه دام زنده از استان کرمانشاه بدون مجوز دامپزشکی از کشور با تصمیم ستاد تنظیم بازار ممنوع شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما دیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه گفت : طرح ملی طرحملی ارتقاء سواد رسانهای شهروندان آغاز شدارتقاءسواد رسانهای شهروندان در استان کرمانشاه آغاز شد.
گودرزي افزود : سازمان اجتماعی کشور با راه اندازی اپلیکیشن مجاز یار فرصت بهرمندی از دانش رسانهای را برای همه علاقمندان فراهم نموده است.
وی با اشاره به نقش موثر رسانهها به ویژه فضای مجازی در زندگی روزمره مردم اضافه کرد : داشتن تخصص و اطلاعات کافی برای شناسایی اخبار و اطلاعات صحیح میتواند مسیر درست را پیش پای خانوادهها قرار دهد.
مدیر کل اجتماعی استانداری کرمانشاه افزود : بدون شک آموزش و ارتقاء دانش بهره گیری از اطلاعات موجود رسانهها برای والدین یک ضرورت است و میتواند در تربیت صحیح فرزندان نقش ارزندهای را ایفا نماید.
وی با بیان ظرفیتهای خوب نرم افزار مجاز یار گفت : استفاده از این نرمافزار رایگان است و با نصب آن یک مشاور متخصص به امور رسانهای همیشه در کنار ما خواهد بود.
دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه افزود : با ارسال عدد ۳۰۰۰۲۱ برای شماره ۳۰۰۰۲۱۸۹ لینک دانلود مجاز یار در اسرع وقت برای شما ارسال خواهد شد .

خبر جدید  سلامت آب آشامیدنی در کنترل کامل مراقبان سلامت محیط است


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه