16:37:03 - دوشنبه 19 فوریه 2018
طرح احیاء جنگل های منطقه گلال سیاه با مشارکت شهروندان
طرح احیاء جنگل های منطقه گلال سیاه با مشارکت شهروندان
به گزارش خبرنگار مهر، جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی در دادگستری شهرستان اسلام آباد غرب برگزار شد. در این جلسه مقرر گردید، ️طرح احیاء جنگل های منطقه موسوم به گلال سیاه از طریق غرس نهال بلوط، بادام وحشی و درختان جنگلی که ظرف چند روز آتی با مشارکت شهروندان محقق شود. 

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی در دادگستری شهرستان اسلام آباد غرب برگزار شد.

در این جلسه مقرر گردید، ️طرح احیاء جنگل های منطقه موسوم به گلال سیاه از طریق غرس نهال بلوط، بادام وحشی و درختان جنگلی که ظرف چند روز آتی با مشارکت شهروندان محقق شود. 

️نظارت مستمر بر نحوه فعالیت معادن و اجرایی نمودن تکلیف معدن داران به احیاء منابع ملی به میزان سه برابر متصرفات از دیگر مصوبات است.

خبر جدید  اختصاص ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار به حرفه آموزی مددجویان کرمانشاهی

️با توجه به مشخص بودن محل تخلیه نخاله های ساختمانی، برخورد جدی با افرادی که مبادرت به تخلیه نخاله های ساختمانی در حریم جاده و منابع طبیعی می نمایند، مورد تأکید قرار گرفت.

️ایجاد کمیته مهار حریق با دعوت از NGO ها و دوستداران محیط زیست توسط منابع طبیعی و عملیاتی شدن اقدامات در فصل گرم سال، ️برخورد قاطع با تولید کنندگان ذغال جنگلی و ️پیگیری تنسیق و ترسیم حدود اراضی کشاورزی و منابع طبیعی، ️درختکاری مزار شهدای گمنام شهرستان از دیگر مصوبات بود.

خبر جدید  امهال وام تسهیلات در بخش معدن

 نجفی رییس دادگستری شهرستان در این جلسه منابع طبیعی را از ثروت های عمومی دانست و گفت: هر یک از شهروندان وظیفه حفظ و حراست آن را عهده دار هستند و از حامیان محیط زیست و دوستداران طبیعت دعوت می‌شود ضمن همراهی با منابع طبیعی شهرستان در احیاء جنگل های منطقه و محقق شدن مصوبات مذکور مشارکت فعال نمایند.

خبر جدید  کشف ۴۳۱ راس دام قاچاق در روانسر

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه