1:00:41 - یکشنبه 6 ژانویه 2019
طرح قرائت و صدور آنی قبوض مشترکان گاز در استان کرمانشاه اجرا شد
طرح قرائت و صدور آنی قبوض مشترکان گاز در استان کرمانشاه اجرا شد
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: طرح قرائت و صدور آنی قبوض مشترکان شرکت گاز به صورت پایلوت در برخی از شهرستان‌‌های استان کرمانشاه اجرا می‌شود.

سیروس شهبازی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: در راستای گسترش خدمات دولت الکترونیک، افزایش رضایتمندی مشترکان و صدور صورتحساب در کمترین زمان ممکن طرح قرائت و چاپ آنی قبوض گاز بهای مشترکان دراستان کرمانشاه اجرا شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه عنوان کرد: این طرح هماکنون به صورت پایلوت در شهرهای جوانرود، روانسر و هرسین به مرحله اجرا درآمده است و براساس برنامهریزیهای انجام شده به تدریج تمام شهرهای استان تحت پوشش این سامانه قرار خواهند گرفت.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: در این سامانه کنتورخوان بعد از قرائت کنتور، اطلاعات را در نرمافزار موجود در تلفن همراه یا تبلت ثبت و پس از ارسال داده به سرور اصلی و پردازش اطلاعات، صورتحساب گاز در چاپگر همراه کنتور خوان چاپ و همان لحظه تحویل مشترک میشود.

خبر جدید  برف و باران مهمان کرمانشاهی‌ها می‌شود

شهبازی افزود: قرائت سریع و دقیق کنتور و تحویل همزمان صورتحساب به مشترکان در همان لحظه، از بین رفتن زمان قرائت و تحویل قبوض، کنترل و نظارت بر عملیات کنتورخوانی با استفاده از جی.پی.اس سامانه، کاهش خطاهای انسانی قرائت، افزایش مهلت پرداخت قبوض گاز بها توسط مشترکان و اطمینان از عدم توزیع دیرهنگام قبوض از جمله مزایای این طرح است.

خبر جدید  مرکز آمار بیکاری کرمانشاه را در یک فصل ۵ درصد کاهش داد

وی عنوان کرد: اکنون ۵۴۶ هزار مشترک در استان کرمانشاه در بخشهای مختلف، ۷۴ جایگاه سیانجی، ۱۹ شهرک صنعتی و ۲۱۲۶ واحد صنعتی از گاز استفاده میکنند.

انتهای پیام / ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه