15:53:17 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
طرح گازرسانی به ۲۵ روستای بخش مرکزی هرسین افتتاح شد
طرح گازرسانی به ۲۵ روستای بخش مرکزی هرسین افتتاح شد
به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در امروز در سفر به شهرستان هرسین بعد از گلباران و قرائت فاتحه بر مزار شهداء به منظور ادای احترام و دیدار با خانواده های معظم شهدا در منزل خانواده شهیدان حشمت الله و احدالله محسنی حاضر شد و با آنان به گفتگو پرداخت. خبر جدید  بازدید

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در امروز در سفر به شهرستان هرسین بعد از گلباران و قرائت فاتحه بر مزار شهداء به منظور ادای احترام و دیدار با خانواده های معظم شهدا در منزل خانواده شهیدان حشمت الله و احدالله محسنی حاضر شد و با آنان به گفتگو پرداخت.

خبر جدید  پایه و اساس تمامی شغل‌ها و مهارت‌ها آموزش است

 پروژه گازرسانی به ۲۶ روستا با اعتبار ۶۶ میلیارد ریال تعاونی ۴۶۰۶ تولید خوراک دام با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۲ نفر با حضور استاندار کرمانشاه به بهره برداری رسید.

همچنین افتتاح کارخانه پشم شویی با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۲۰ نفر با حضور استاندار کرمانشاه انجام شد.

خبر جدید  پیله‌وری در شوشمی و ثلاث از سر گرفته شد

استاندار کرمانشاه در حاشیه افتتاح این طرح ها گفت: هرسین به نوعی شهرستان سبز تلقی می‌شود و بیش از ۹۵ درصد مردم از نعمت گاز بهره مند هستند.

بازوند افزود: دولت طی ۵ سال قریب به ۱۱ هزار روستا گازرسانی شد و سالی یک میلیارد دلار صرفه جویی سوخت می‌شود.

خبر جدید  بازدید وزیر بهداشت از مراکز درمانی غیر دولتی در مناطق زلزله زده

وی با اشاره به افتتاح کارخانه پشم شویی در هرسین گفت: باید تسهیلات در اختیار سرمایه گذار قرار دهیم تا کل فرآوری پشم در استان کرمانشاه انجام شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه