20:04:57 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019
طلب مدرسان دانشگاه آزاد اسلام‌آباد غرب پرداخت شد
طلب مدرسان دانشگاه آزاد اسلام‌آباد غرب پرداخت شد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام‌آباد غرب گفت: با اختصاص مبلغ قریب به ۹۰۰ میلیون تومان طلب مدرسان مدعو این واحد دانشگاهی پرداخت شد.

محمد بستان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در اسلامآباد غربدرباره بدهیهای این دانشگاه اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامآباد غرب را با مشکلات و بدهیهای زیادی تحویل گرفتیم و یکی از مواردی که برای این واحد دانشگاهی چالشهای زیادی ایجاد کرده بود، بدهی حدود ۱۴ ترم حقالزحمه مدرسان حقالتدریس مدعو به مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان بود که دانشگاه توان پرداخت آن را نداشت و در مواردی با طرح شکایت به دادستان در این باره پیگیری قضائی صورت گرفته بود.

خبر جدید  جلیلی: استکبار جهانی مقهور روحیه خودباوری مردم انقلابی شد

وی افزود: مشکلات را با مسئولان استان کرمانشاهمطرح کردیم و انصافاً جهانشیر امینی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه با رویکرد مثبت مشکلات را بررسی و رفع کرد و با اختصاص مبلغ۹۰۰ میلیون تومان برای پرداخت طلب مدرسان مدعو و اقساط عقبافتاده وام بانک مسکن اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامآباد اصلیترین مشکلات این دانشگاه را رفع کرد.

خبر جدید  تسلیت دانشگاهیان دانشگاه آزاد به خانواده دانشجویان جان‌باخته

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامآباد غرب اضافه کرد: از زمان حضور امینی در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه شاهد عزم جدی وی برای رفع مشکلات واحدها و مراکز هستیم تا برنامههای دانشگاه در چارچوب اصلی و بهدور از دغدغههای مالی در راستای کار علمی و کیفیسازی فعالیتها باشد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/

خبر جدید  نقش دانشگاهیان در گام دوم انقلاب تبیین شد


منبع :: طلب مدرسان دانشگاه آزاد اسلام‌آباد غرب پرداخت شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه