21:04:55 - دوشنبه 5 مارس 2018
طی سال‌های گذشته شاهد نوسان شدید در بودجه‌های قرآنی بودیم
طی سال‌های گذشته شاهد نوسان شدید در بودجه‌های قرآنی بودیم
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ رئیس دارالقرآن الکریم کشور گفت: در سال‌های گذشته در بودجه‌ فعالیت‌های قرآنی دچار نوسان شدید بودیم که این امر به حوره فعالیت‌های این بخش آسیب خواهد زد و این مسئله‌ای است که دولت و مجلس باید نسبت به آن توجه داشته باشند. مهدی قره‌شیخلو، رئیس دارالقرآن الکریم کشور در گفت‌وگو با

گروه فعالیت‌های قرآنی ــ رئیس دارالقرآن الکریم کشور گفت: در سال‌های گذشته در بودجه‌ فعالیت‌های قرآنی دچار نوسان شدید بودیم که این امر به حوره فعالیت‌های این بخش آسیب خواهد زد و این مسئله‌ای است که دولت و مجلس باید نسبت به آن توجه داشته باشند.

طی سال‌های گذشته شاهد نوسان شدید در بودجه‌های قرآنی بودیم

مهدی قره‌شیخلو، رئیس دارالقرآن الکریم کشور در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، با اشاره به فعالیت‌های قرآنی کشور در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: بعد از انقلاب شاهد پیشرفت‌های خوبی در زمینه فعالیت‌های قرآنی کشور هستیم که تعداد جلسات قرآن، مؤسسات و حافظان و قراء برجسته از همین دستاوردها است.
وی افزود: در حوزه فعالیت‌های قرآنی در کشور باید تلاش‌های بیشتری انجام گیرد چراکه تا نقطه مطلوب در این حیطه فاصله داریم.
رئیس دارالقرآن الکریم کشور با تأکید بر حمایت از فعالیت‌های قرآنی، اظهار کرد: بخش‌های حاکمیتی و دولتی باید حمایت‌های بیشتری از این فعالیت‌ها کنند و مردم نیز باید مشارکت بیشتری داشته باشند چراکه فعالیت قرآنی از جنس مردمی است و مدیریت اصلی برعهده مردم است.
قره‎شیخلو تصریح کرد: در سال‌های گذشته در بودجه فعالیت‌های قرآنی دچار نوسان شدید بودیم و این خود به فعالیت‌های این حوزه آسیب می‌رساند و این مسئله‌ای است که دولت و مجلس باید نسبت به آن توجه داشته باشند تا در این روند به ثباتی دست یابیم.
وی گفت: در حوزه مردمی علی‌رغم حمایت‌های مردم از فعالیت‌های این بخش اما هنوز این روند به فرهنگ عمومی تبدیل نشده و باید همه مردم خود را در حوزه قرآن مسئول بدانند و در این زمینه کمک کنند که اگر این اتفاق بیافتد پیشرفت‌هایی حاصل خواهد شد.
رئیس دارالقرآن الکریم کشور درادامه با تأکید به رفع مشکلات این بخش به ظرفیت‌های استان کرمانشاه نیز اشاره و عنوان کرد: کرمانشاه از ظرفیت‌های خوبی در حوزه فعالیت‌های قرآنی به ویژه جلسات، مؤسسات و اساتید بهره‌مند است که نیاز است از این ظرفیت‌ها استفاده شود و با جدیت و سرعتی بیشتر کار پیشرفت داشته باشد.
قره‌شیخلو در پایان افزود: کرمانشاه یک شهر با قدمت فرهنگی بالا است که جا دارد توجه بیشتری به حیطه فعالیت‌های قرآنی این استان داشته باشیم و در این زمینه مردم کرمانشاه نیز باید نقش پر رنگ‌تر و حضوری فعال‌تر در فعالیت‌های قرآنی داشته باشند.
انتهای پیام

خبر جدید  تجدید حیات طبیعت آیه‌ای از آیات الهی است

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه