13:27:31 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
عابران پیاده قربانی اصلی تصادفات شهر کرمانشاه
عابران پیاده قربانی اصلی تصادفات شهر کرمانشاه
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: در شهر کرمانشاه عابران پیاده همچنان در صدر قربانیان حوادث ترافیکی قرار دارند. به گزارش ایلنا، سرهنگ “فضل الله شیری” اظهار داشت: معابر شهر کرمانشاه برای تردد عابران پیاده مناسب‌سازی نشده و حقوق عابران در طراحی معابر شهری به حاشیه رفته است.  خبر جدید  جمع آوری ۲۲ میلیون

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: در شهر کرمانشاه عابران پیاده همچنان در صدر قربانیان حوادث ترافیکی قرار دارند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ “فضل الله شیری” اظهار داشت: معابر شهر کرمانشاه برای تردد عابران پیاده مناسب‌سازی نشده و حقوق عابران در طراحی معابر شهری به حاشیه رفته است. 

خبر جدید  کشف ۳ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر در کرمانشاه

وی با بیان اینکه بیشترین تصادفات فوتی درون شهری استان کرمانشاه مربوط به عابرین پیاده است، تصریح کرد: خیابان‌های کرمانشاه برای تردد خودروها بیشتر از عابران پیاده مناسب سازی شده‌اند. 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ادامه داد: ایمن سازی گذرگاه‌های عابر پیاده و کانالیزه کردن گذرگاه‌ها از جمله اقداماتی است که باید در اسرع وقت و برای جلوگیری از وقوع تصادفات اجرا شود. 

خبر جدید  امر به‌ معروف و نهی از منکر شرط اجرای احکام الهی در جامعه است

سرهنگ شیری با بیان اینکه نیازمند نصب پل روگذر و پل هوایی عابر پیاده مکانیزه در بخش‌های مختلف شهر کرمانشاه هستیم، یادآور شد: درخواست‌های ما برای کانالیزه کردن معابر، از مسئولان شهری تاکنون بی پاسخ مانده است. 

وی با اشاره به اینکه در تصادفات شهری ۵۹ درصد تصادفات فوتی مربوط به عابران پیاده است، گفت: در هر حادثه‌ای که در شهر کرمانشاه برای عابران پیاده رخ می‌دهد ردپای نواقص راه در وقوع حادثه به خوبی دیده می‌شود.

خبر جدید  جمع آوری ۲۲ میلیون تومان کمک خیرخواهانه برای مددجویان بهزیستی

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه