14:01:39 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
عادلانه نیست افراد متمکن تحت پوشش بیمه سلامت باشند
عادلانه نیست افراد متمکن تحت پوشش بیمه سلامت باشند
به گزارش خبرنگار مهر، طاهر موهبتی امروز چهارشنبه در نشست با مدیران حوزه سلامت استان کرمانشاه گفت:  بیمه سلامت با هدف پوشش اقشار مختلف از چند میلیون نفر آغاز شد و اکنون ۴۱ میلیون نفر در سراسر کشور تحت پوشش این بیمه هستند. وی افزود: بیشترین حجم زیان انباشته در بیمه سلامت مربوط به سال

به گزارش خبرنگار مهر، طاهر موهبتی امروز چهارشنبه در نشست با مدیران حوزه سلامت استان کرمانشاه گفت:  بیمه سلامت با هدف پوشش اقشار مختلف از چند میلیون نفر آغاز شد و اکنون ۴۱ میلیون نفر در سراسر کشور تحت پوشش این بیمه هستند.

وی افزود: بیشترین حجم زیان انباشته در بیمه سلامت مربوط به سال ۹۵ است و در این حوزه باید آسیب شناسی شده و به آن توجه شود.

خبر جدید  قرآن زوجین را به مودت و صمیمیت دعوت کرده است

مدیر عامل بیمه سلامت کشور ادامه داد: بیمه سلامت برای افراد بی بضاعت و اقشار آسیب پذیر است و متاسفانه مشکلی که ما در این زمینه با آن مواجه هستیم این است که حتی کسانی که دارای تمکن مالی هستند نیز تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته اند و این عادلانه نیست.

خبر جدید  فرمانداری مقصران کم‌کاری در بازسازی مناطق زلزله‌زده معرفی کنند/ بازسازی در تعطیلات نوروز هم ادامه دارد

معاون وزیر بهداشت گفت: یکی دیگر از مشکلات حوزه سلامت هم پوشانی همزمان بیمه تامین اجتماعی و بیمه سلامت برای بعضی از افراد است.

وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر در سراسر کشور تحت پوشش بیمه سلامت و بیمه تامین اجتماعی هستند.

این مسئول در پایان گفت:  از تمامی تلاشگران عرصه سلامت که با وجود مطالبات یکساله همچنان با عشق به مردم عزیز خدمت رسانی می کنند قدردانی می کنم.

خبر جدید  ردپای «نامهندسان» در خرابه‌های کرمانشاه

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه