15:22:03 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
عبادت به رفتار و اعمال انسان جهت می‌دهد
عبادت به رفتار و اعمال انسان جهت می‌دهد
گروه معارف- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: سودنماز و پاکی به انسان باز می‌گردد و این عبادت است که به رفتار و اعمال ما جهت می‌دهد. به گزارش ایکنا از کرمانشاه، نماز جماعت ظهر و عصر هنرستان صنایع شیمیایی ناحیه یک کرمانشاه به امامت آیت‌الله مصطفی علما، نماینده ولی‌فقیه در استان

گروه معارف- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: سودنماز و پاکی به انسان باز می‌گردد و این عبادت است که به رفتار و اعمال ما جهت می‌دهد.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، نماز جماعت ظهر و عصر هنرستان صنایع شیمیایی ناحیه یک کرمانشاه به امامت آیت‌الله مصطفی علما، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و باحضور مسئولین اداره‌کل آموزش و پرورش استان، ناحیه یک و دانش‌آموزان اقامه شد.
امام جمعه کرمانشاه در ابتدا در جمع دانش‌آموزان این هنرستان با بیان آیاتی از قرآن، گفت: آیات قرآن راه را به ما نشان داده و این انسان است که باید شکرگزار باشد.
جهت‌دهی به اعمال و رفتار انسان با عبادت
وی با اشاره به اینکه تمام دستورات و قوانین دین به نفع انسان است، افزود: در زمینه معارف دینی باید بیشتر کار کرد.
آیت‌الله علما تصریح کرد: پیامبر اکرم(ص) می‌فرمایند دین بهترین چیزی است که انسان باید به‌سمت آن برود و بهترین موعظه رفتن به سراغ دین است.

خبر جدید  راهپیمایی 22 بهمن‌ماه در کرمانشاه و شهرستان‌های استان

عبادت به رفتار و اعمال انسان جهت می‌دهد
نماینده ولی‌فقیه در استان به تربیت انسان و انجام نماز اشاره و عنوان کرد: سود نماز و پاکی به انسان بازمی‌گردد و این عبادت است که به رفتار و اعمال ما جهت می‌دهد.
امام جمعه کرمانشاه به درس و تحصیل دانش‌آموزان نیز اشاره کرد و گفت: انتخاب رشته تحصیلی شما دانش‌آموزان با سلامت و توأم با دین باشد تا در جامعه مؤثر باشد.

خبر جدید  دستگیری خواستگار ناکام/ مجرم دختر مورد علاقه‌اش را به قتل تهدید کرده بود

عبادت به رفتار و اعمال انسان جهت می‌دهد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه