12:13:48 - شنبه 22 دسامبر 2018
عدم تخصیص اعتبار دلیل تکمیل نشدن کریدور بزرگراهی غرب کشور
عدم تخصیص اعتبار دلیل تکمیل نشدن کریدور بزرگراهی غرب کشور
نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی با تاکید بر تسریع در اجرای این طرح خواستار تخصیص اعتبار برای تکمیل آن شد.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکزکرمانشاه حسن سلیمانی نماینده مردم شهر ستانهای هرسین، صحنه و کنگاور در مجلس شورای اسلامی گفت:این کریدور در طول مسیر استانهای آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، لرستان و خوزستان قرار دارد که مرز بازرگان را به بندر امام خمینی (ره) متصل میکند.
حسن سلیمانی با بیان اینکه کریدور مرز بازرگان در شمال به بندر امام خمینی (ره) در جنوب از طریق مسیر بیستون به هرسین تکمیل میشود، گفت: این کریدور در صرفهجویی در مصرف سوخت، انرژی و کاهش تصادفات تأثیر دارد.
سلیمانی با بیان اینکه کرمانشاه یکی از مناطق کهن و با تمدن غنی ایران است، افزود: تکمیل کریدور بزرگراهی غرب کشور در توسعه این منطقه با اتصال جنوب به شمال کشور نقش دارد که کشور را با بازارهای اروپایی و کشورهای حاشیه خلیج فارس متصل میکند.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: دو راهی بیستون به هرسین در کریدور بازرگان به بندر امام خمینی (ره) قرار دارد و ساخت تنها ۳ کیلومتر آن باقی مانده است که از سوی سازمان برنامه و بودجه اعتبار لازم برای تکمیل این بخش تخصیص داده شد.
سلیمانی افزود: در یک سال گذشته با وجود فعالیت پیمانکاربرای ساخت دو راهی بیستون به هرسین، اما اعتباری از سوی وزارت راه و شهرسازی به این طرح اختصاص نیافته بود که در هفته گذشته از سوی رئیس سازمان برنامه و بودجه دستور پرداخت اعتبار این طرح صادر شد..
منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  کاهش ۹ درصدی سزارین در بیمارستان‌های کرمانشاه
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه