20:17:35 - یکشنبه 7 جولای 2019
عزم دولت حراست از رای مردم است
عزم دولت حراست از رای مردم است
مدير كل دفتر امورسياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري کرمانشاه گفت: عزم دولت بر حراست و پاسداري از رأي و خواست مردم است.

مدير كل دفتر امورسياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري کرمانشاه گفت: عزم دولت بر حراست و پاسداري از رأي و خواست مردم است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، بهرام سليماني در مراسم تجليل از دهياران و معارفه بخشدار مركزي اسلام آبادغرب با بیان اینکه امروز به وحدت، انسجام و همبستگي اجتماعي نیاز داريم، اظهار کرد: هر حركت و رفتاري كه در جامعه التهاب ايجاد كند و موجب ياس و ناميدي شود، در راستاي منافع ملي نخواهد بود.

دبير ستاد انتخابات استان کرمانشاه با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس، گفت: بايد فضا براي تحقق مشاركت حداكثري مردم فراهم شود.

وي با بیان اینکه دو اصل قانونمداری و بی طرفی بايد سرلوحه كار متوليان امر انتخابات باشد، اظهار کرد: عزم دولت بر رعايت حقوق قانوني انتخاب كنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس و همچنين حراست و پاسداري از رأي و خواست مردم است، لذا باید از هر گونه رفتار شائبه آفرين نظير حضور در محافل انتخاباتي پرهيز شود.
سلیمانی در ادامه با بیان اینکه باید نقش مهم و تاثيرگذار دهياري ها در توسعه روستايي را بيشتر مورد توجه قرار دهيم، افزود: براي دهياران حدود ۵۰ وظيفه در حيطه عمراني، خدماتي، فرهنگي و اجتماعي تعيين شده كه اين امر گوياي نقش بي بديل دهياران در تدبير هرچه بهتر امور روستا و ساكنان آنها مي باشد.

خبر جدید  کرمانشاه نیاز به ۷/۴ میلیارد تومان اعتبار برای مرمت سازه های آبخیزداری دارد

مدير كل دفتر امورسياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري کرمانشاه با اشاره به اينكه بيش از ۳۷ هزار دهيار در سطح كشور، هزار و ۶۶۷ دهيار در سطح استان كرمانشاه و ۱۳۲ دهيار در شهرستان اسلام آباد غرب فعاليت دارند، گفت: خوشبختانه طي سنوات اخير با رشد سطح تحصيلات و آگاهي در سطح روستاها شاهد جهش بسيار خوب توانمنديهاي دهياران در مناطق مختلف بوده ايم و در حال حاضر تعداد دهياران تحصيلكرده، توانمند و آشنا به وظايف و قوانين از ميان زنان و مردان افزايش محسوسي داشته و همين موضوع در تسريع برنامه هاي توسعه روستايي در سطح استان قطعاً موثر خواهد بود.

خبر جدید  قصرشیرین برای استقبال از زوار اربعین آماده می‌شود/ تکمیل زیرساخت‌ها تا پایان شهریور

سليماني گفت: عليرغم كمبودهايي كه بعضاً در خصوص خدمات رساني به روستاها وجود داشته، اما طي سنوات گذشته با اهتمام دولت تدبير و اميد خدمات بسيار خوبي در خصوص گازرساني، احياي شبكه هاي آبرساني، خدمات جاده اي و راهداري و… در سطح روستاها صورت گرفته است.

وي افزود: حمایت‌های همه‌جانبه دولت تدبیر و امید از جمله تخصیص اعتبارات و امکانات قابل‌ توجه، برنامه‌ریزی کلان برای تقویت بنیه اقتصادی روستاها، اشتغال‌زایی و کارآفرینی در روستاها زمینه‌ساز ارتقای کارآمدی دهیاری مي باشد.

مدير كل دفتر امورسياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري گفت: انتظار مي رود دهياران به عنوان رابط اصلي بدنه دولت با روستاييان نسبت به تبيين اين خدمات براي مردم اقدام کرده و متقابلا نیز مشكلات و كمبودهاي روستا را از طريق مسئولان پيگيري کنند.

خبر جدید  برای ثبت "روز ملی کرمانشاه" در تقویم باید منسجم‌تر عمل کنیم/ کمیته "پیگیری" تشکیل شود

وي گفت: دهیاران در مقام مدیران ارشد روستا و متولیان اصلی توسعه پایدار در مناطق روستایی در حقیقت منتخبین برخاسته از بطن جامعه روستایی هستند و به عنوان بازوان توانمند اجرایی شوراهای اسلامی روستاها در عمران و آبادانی مناطق روستایی نقش تعيين كننده اي دارند، لذا انتظار می‌رود تعامل سازنده با شوراها برای پیشبرد امور روستاها را مورد توجه جدي قرار داده و برای تحقق توسعة پایدار روستایی گام بردارند.

در پايان اين مراسم نصرت الله محمدي زاد به عنوان بخشدار مركزي اسلام آباد غرب معرفي شد.

انتهای پیام
منبع :: عزم دولت حراست از رای مردم است

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها: , ,بانک پاسارگاد
اخبار ویژه