11:06:49 - دوشنبه 20 مه 2019
علت تیراندازی صبح امروز در کرمانشاه دستگیری سارقان سیم برق بود
علت تیراندازی صبح امروز در کرمانشاه دستگیری سارقان سیم برق بود
ایلنا: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه در خصوص وقوع تیراندازی امروز صبح که در حوالی میدان نیایش این شهرستان اتفاق افتاد، گفت: این تیراندازی از سوی ماموران به سمت…

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه در خصوص وقوع تیراندازی امروز صبح که در حوالی میدان نیایش این شهرستان اتفاق افتاد، گفت: این تیراندازی از سوی ماموران به سمت خودروی ۲ سارق سیم برق انجام که در نهایت منجر به دستگیری آنها شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ حسین براری اظهار داشت: حدود ساعت ۶ صبح امروز ۲۶ اردیبهشت ماه ماموران کلانتری نیایش حین گشتزنی به دو سارق برخورد کردند که قصد سرقت سیم برق در محدوده انتهای شهرک فرهنگیان فاز ۲ را داشتند.

خبر جدید  گروگانگیری و درگیری در مراسم ختم/ اختلافات خانوادگی انگیره گروگانگیر

وی ادامه داد: دو فرد سارق با مشاهده ماموران به وسیله یک دستگاه خودروی پراید و بدون توجه به اخطار ایست پلیس به سمت میدان نیایش اقدام به فرار کردند.

سرهنگ براری افزود: ماموران کلانتری نیز با استفاده از قانون به کار گیری سلاح برای دستگیری سارقان مجبور به تیراندازی به سمت لاستیک خودروی آنها شدند.

خبر جدید  کاهش هشت درصدی خاموشی ها نسبت به سال گذشته در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه یادآوری کرد: در نهایت پلیس موفق شد خودروی سارقان را متوقف و هر دو سارق را پیش از فرار دستگیر کند.

وی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجوییهای انجام شده اعتراف کردند که با توجه به تاریکی هوا و خلوت بودن خیابان قصد سرقت سیم برق داشتهاند.

خبر جدید  مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمانشاه منصوب شد

سرهنگ براری در پایان از معرفی هردو متهم دستگیر شده به دستگاه قضایی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.


منبع :: علت تیراندازی صبح امروز در کرمانشاه دستگیری سارقان سیم برق بود

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه