11:57:01 - دوشنبه 19 فوریه 2018
علماء و روحانیون با بیان و قلم خود هویت اسلامی را حفظ کرده اند
علماء و روحانیون با بیان و قلم خود هویت اسلامی را حفظ کرده اند
مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه عشایری استان کرمانشاه گفت: علماء و روحانیون با بیان و قلم خود هویت دینی و اسلامی را حفظ کرده اند.  مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه عشایری استان کرمانشاه درگفتگو باخبرگزاری بسیج از سپاه ناحیه عشایری کرمانشاه، در خصوص جایگاه علماء و روحانیت در نظام جمهوری اسلامی اظهار داشت:

مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه عشایری استان کرمانشاه گفت: علماء و روحانیون با بیان و قلم خود هویت دینی و اسلامی را حفظ کرده اند.

 مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه عشایری استان کرمانشاه درگفتگو باخبرگزاری بسیج از سپاه ناحیه عشایری کرمانشاه، در خصوص جایگاه علماء و روحانیت در نظام جمهوری اسلامی اظهار داشت: علماء و روحانیت با بیان و قلم خود و با همه توان هویت دینی و اسلامی را حفظ کرده و از حریم و مکتب ولایت و حماسه عاشورا حراست نموده اند.

خبر جدید  ویژگی‌های زمان ظهور امام زمان(عج)/یاران ولی عصر از جوانان هستند

 

 حجت الاسلام همتی افزود: در تاریخ معاصر با سرعت گرفتن وسایل ارتباطی و بروز و ظهور مکتب های انحرافی همچون لیبرالیسم و مارکسیسم، جریان های ناسیونالیستی و ملی گرایی، نظام های ضد دینی استکباری و استعماری و اندیشه های وارداتی به ویژه غرب آسیا را فرا گرفت و می رفت که اندیشه دینی را تحت الشعاع قرار داده و گفتمان دینی را استحاله نماید در این هجمه ی استعماری، علماء و دانشمندان دینی وارد عرصه شده و در برابر موج اندیشه های وارداتی و انحرافی ایستادند.

خبر جدید  مقاومت تنها راه مقابله فلسطین با رژیم صهیونیستی است

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه