2:11:52 - یکشنبه 13 ژانویه 2019
عملکرد ادارات اوقاف کرمانشاه در ثبت‌نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم
عملکرد ادارات اوقاف کرمانشاه در ثبت‌نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ عملکرد ادارات اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در ثبت‌نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در بخش بقاع متبرکه تا ‌۱۸ دی‌ماه اعلام شد.

عملکرد ادارات اوقاف کرمانشاه در ثبتنام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم

حجتالاسلام مجید میرزایی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در گفتوگو با ایکنا از کرمانشاه، گفت: عملکرد ادارات اوقاف استان در ثبتنام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در بخش امامزادگان و بقاع متبرکه تا روز سهشنبه، ۱۸ دی ماه اعلام شد.
وی با اشاره به اینکه نواحی یک و دو سه سهمیه ۲۷۰۰ نفر، عملکرد ۳۱۳ برابر با ۱۲ درصد در استان مشخص شد، اظهار کرد: آمار ثبتنام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم در شهرستان اسلامآبادغرب با سهمیه ۹۲۰ نفر با عملکرد ۱۹۱ برابر ۲۱ درصد اعلام شد.
میرازیی تصریح کرد: همچنین در این بخش در شهرستان پاوه سهمیه ۹۲۰ عملکرد ۳۷۵ برابر و ۴۱ درصد و در سنقر نیز سهمه ۶۰۰ نفر عملکرد ۹۲ برابر ۱۵ درصد مشخص شد.
وی گفت: شهرستان کنگاور در این بخش سهمیه ۷۱۰ عملکرد ۳۰۹ برابر با ۴۴ درصد اعلام شده است.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در پایان سهمیه سرپلذهاب را ۵۵۰ و عملکرد این شهرستان را ۱۴۹ برابر با ۲۷ درصد اعلام کرد و افزود: جمع کل سهمیه این آمار در استان ۶۴۰۰ نفر با عملکرد ۱۴۲۹ برابر ۲۲ درصد است.
انتهای پیام


منبع :: http://kermanshah.iqna.ir

خبر جدید  تاکسی‌های کرمانشاه نونوار می شوند
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه