3:53:20 - سه‌شنبه 25 دسامبر 2018
عملیات اجرایی ساختمان بیمارستان جدید پاوه تمام شده است
عملیات اجرایی ساختمان بیمارستان جدید پاوه تمام شده است
کرمانشاه – ایرنا – معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: عملیات اجرایی ساختمان بیمارستان ۶۴ تختخوابی پاوه پایان یافته و با اتمام عملیات محوطه و راه دسترسی به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، مهرداد سالاری روز دوشنبه در حاشیه بازدید از این بیمارستان افزود: تجهیزات این بیمارستان خریداری شده و دانشگاه علوم پزشکی بعد از این بازدید طبق صورتجلسه تنظیم شده و طی یک برنامه زمانبندی شده از هفته آینده به مدت یک ماه ملزم است بیمارستان را به طور کامل تجهیز کند.
وی اظهار داشت: کار در بخش محوطه سازی و تأسیسات بیمارستان که نیاز است به روز شود همچون قسمت اکسیژن ساز و زباله سوز وهمچنین ژنراتور برق اضطراری هنوز به اتمام نرسیده است.
معاون استاندار کرمانشاه گفت: با تجهیز بیمارستان می توانیم بهره برداری از آن را آغاز کنیم اما برای اینکه مردم بتوانند از این پروژه استفاده بهتر و بهینه تری ببرند باید بخش های باقی مانده کار نیز به اتمام برسد.
وی تصریح کرد: عملیات ساختمانی خوشبختانه تمام شده و در قسمت محوطه سازی هم کار شده اما یک مقدار کار تثبیت خاک پشت دیوارهای حایل محوطه و راه دسترسی دوم مانده که با چندین اکیپ در حال اجراست.
سالاری افزود: ما با احداث راه دسترسی از طریق بیمارستان قدیم برای دسترسی آسانتر مردم ، راه دسترسی اول را به عنوان راه اضطراری تغییر دادیم و به شهرداری ابلاغ کردیم که نسبت به تعریض و بهسازی این راه اقدام کند.
معاون عمرانی استانداری کرمانشاه افزود: اضافه شدن این آیتم و کارهای جدید و مورد نیاز هر چند موجب تأخیری کوتاه در بهره برداری بیمارستان می شود اما نتیجه آن خدمت بهتر به مردم است.
سالاری اظهار امیدواری کرد مردم خوب شهرستان پاوه هر چه سریعتر از این ثمره خدمت دولت بهره مند شوند.
معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه در ادامه از پروژه ۶۲۶ واحدی مسکن مهر پاوه بازدید کرد و از نزدیک از روند اجرای این پروژه آگاه شد.
در این بازدید ایده پور فرماندار پاوه و شریفی مدیرکل راه و شهرسازی استان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه را همراهی می کردند.
شهرستان پاوه با بیش از ۶۲ هزار نفر جمعیت در شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۸/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  500 سرمایه گذار در همایش سرمایه گذاری کرمانشاه شرکت می کنند
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه