20:35:54 - دوشنبه 12 فوریه 2018
غلامرضا امیری از شرکت در جلسات شورای شهر کرمانشاه خودداری کرد
غلامرضا امیری از شرکت در جلسات شورای شهر کرمانشاه خودداری کرد
غلامرضا امیری در گفتگو با خبرنگار مهر، با انتقاد از بی‌توجهی به حقوق معوق برخی از پرسنل شهرداری اعلام کرد که از حضور در جلسات شورا خودداری خواهد کرد. وی گفت: نظر به اینکه بارها نسبت به پرداخت حقوق معوق بعضی از پرسنل شهرداری خصوصا نیروهای زحمت کش روز مزد تذکر داده شد! اما متأسفانه

غلامرضا امیری در گفتگو با خبرنگار مهر، با انتقاد از بی‌توجهی به حقوق معوق برخی از پرسنل شهرداری اعلام کرد که از حضور در جلسات شورا خودداری خواهد کرد.

وی گفت: نظر به اینکه بارها نسبت به پرداخت حقوق معوق بعضی از پرسنل شهرداری خصوصا نیروهای زحمت کش روز مزد تذکر داده شد! اما متأسفانه نه تنها ترتیب اثر داده نمی شود بلکه در اقدامی تعجب برانگیز شهرداری کرمانشاه مکرر در خصوص بخشش از ماده ۱۷ نامه به شورای شهر ارسال می‌کند! “به عبارتی از کیسه خلیفه می بخشد” و میلیون‌ها تومان را چنین هدر می دهد و این در حالی است که از کمبود بودجه درخواست کمک مالی و وام دارد!

خبر جدید  اختصاص ۱۹۴ میلیارد تومان یارانه به سود تسهیلات اشتغال

این عضو شورا افزود: حقیقتا اینگونه حرکت های متناقض باعث تضییع حقوق شهروندان بخصوص کارکنان زحمت کش و پرتلاش شهرداری می گردد و همه در قبال حق الناس مردم به پیشگاه الهی و روز حساب مسئول هستیم.

امیری بیان کرد: لذا تا اطلاع ثانوی از شرکت در جلسه شورای شهر خود داری خواهم کرد به امید اینکه روزی همگان در تحقق عدالت و صداقت گام برداریم.

خبر جدید  فرهنگ جوامع حکایت از اندیشه و تفکرات مردم آن جامعه دارد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه