13:13:05 - دوشنبه 20 آگوست 2018
فاز اول نیروگاه “فرآب” اسلام‌آباد غرب تا پایان سال‌جاری افتتاح خواهد شد
فاز اول نیروگاه “فرآب” اسلام‌آباد غرب تا پایان سال‌جاری افتتاح خواهد شد
هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در سفر ۲۸مردادماه به شهرستان اسلام‌آبادغرب و بازدید از چند پروژه در این شهرستان در جمع خبرنگاران از افتتاح فاز اول نیروگاه فرآب تا پایان سال‌جاری خبرداد و افزود: نیروگاه “فرآب” که در سه فاز احداث می شود، فاز اول این پروژه بهمن یا اسفندماه سال‌جاری به بهره‌برداری می‌رسد. شعار سال:

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در سفر ۲۸مردادماه به شهرستان اسلام‌آبادغرب و بازدید از چند پروژه در این شهرستان در جمع خبرنگاران از افتتاح فاز اول نیروگاه فرآب تا پایان سال‌جاری خبرداد و افزود: نیروگاه “فرآب” که در سه فاز احداث می شود، فاز اول این پروژه بهمن یا اسفندماه سال‌جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

شعار سال: آزادگان حق بزرگی بر گردن ما دارند و دوران سختی را در اسارت گذرانده‌اند.

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در سفر ۲۸مردادماه به شهرستان اسلام‌آبادغرب  و بازدید از چند پروژه در این شهرستان در جمع خبرنگاران از افتتاح فاز اول نیروگاه  فرآب تا پایان سال‌جاری خبرداد و افزود: نیروگاه “فرآب” که در سه فاز احداث می شود، فاز اول این پروژه بهمن یا اسفندماه سال‌جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

خبر جدید  کشف ۲۵ تن ذرت خارجی در کرمانشاه

او افزود: هر فاز این نیروگاه ظرفیت تولید ۳۰۰ مگاوات برق را داراست و مجموع اشتغالزایی این نیروگاه ۶۵۰ تن است و مهم‌ترین مشکل این پروژه را نگرانی برای تامین ارز و سوخت مورد نیاز این واحد می‌دانیم که پیگیری برای حل این مشکلات در حال انجام است.

استاندار کرمانشاه به واحد تولیدی کاشی کاژه اشاره کرد و گفت: این واحد تولیدی به خوبی فعالیت دارد، اما به جهت خسارتی که در زلزله دیده نیازمند امهال تسهیلات می‌باشد.

بازوند ادامه داد: اگر امهال تسهیلات این واحد در چارچوب قوانین هیأت دولت و مجلس باشد مشکلات آن حل خواهد شد.

او با توجه به بازدیدی که از کارخانه مانیزان داشتف افزود: کارخانه مانیزان با اشتغالزایی ۳۰۰ تن اکنون با ۲۵ درصد ظرفیت مشغول کاو فعالیت است و مهم‌ترین مشکل مانیزان تامین منابع به جهت برطرف کردن خسارات ناشی از زلزله می‌باشد که بخشی از مشکلات این واحد هم به همین دلیل است.

خبر جدید  آمادگی کرمانشاه برای ساخت سریال «یارمحمدخان»

استاندار کرمانشاه گفت: برای امهال تسهیلات این واحد هم در چارچوب قوانین و مقررات پیگیری شده و در دست اقدام می‌باشد.

بازوند با اشاره به بازدید گلخانه شهرستان اسلام آباد غرب گفت: وضعیت گلخانه اسلام آبادغرب نا به سامان است، و پیشرفت خوبی نداشته است. وضعیت این گلخانه از طریق وزیر جهاد کشاورزی پیگیری شده است و قرار است به زودی تعیین تکلیف شود و  تنها نگرانی که درباره اجرای این پروژه وجود دارد به  گرانی ارزی است.

او  از پیشرفت خوب کارها در منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب هم ابراز رضایت کرد و افزود: هفت، هشت سرمایه‌گذار نیز برای حضور در این منطقه اعلام آمادگی کرده‌اند که باید مشکلات آنها هر چه سریع‌تر برطرف شود.

خبر جدید  از سرگیری صادرات پرتقال و سیب از مرزهای کشور

بازو ند در پایان سخنانش از پیگیری برای رفع مشکلات مسکن مهر اسلام آبادغرب با حضور معاون وزیر در هفته جاری نیز خبر داد.

گفتنی است، در این سفر استاندار و همراهان باجانباز و آزاده اسلام‌آباد، محمدباقر پراکوهی و خانواده محترمشان دیدار داشتند و در این ملاقات بازوند تاکید کرد: آزادگان حق بزرگی بر گردن ما دارند و دوران سختی را در اسارت گذرانده‌اند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، کدخبر: ۷۴۳۲۸۶ ، www.borna.news

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه