11:27:01 - جمعه 3 مه 2019
فتاح: جبهه ایثارگری در سیلاب اخیر احیا شد / هجمه‌های ‌ضدانقلاب علیه کمیته امداد ‌‌‌‌به جایی نخواهد رسید
فتاح: جبهه ایثارگری در سیلاب اخیر احیا شد / هجمه‌های ‌ضدانقلاب علیه کمیته امداد ‌‌‌‌به جایی نخواهد رسید
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: هجمه‌های رسانه‌های ضدانقلاب علیه کمیته امداد امام خمینی (ره) فقط به این دلیل است که کار ما دفاع از نظام و حریم انقلاب است، اما بدانند به جایی نخواهند رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سرپل ذهاب, پرویز فتاح در مراسم یادواره شهدای بازی دراز که شامگاه گذشته در بقعه احمدبن اسحاق (ع) سرپل ذهاب برگزار شد، با اشاره به اینکه کرمانشاه در سینه و قلب تک تک ملت ایران جای گرفته است، اظهار داشت: دشمن از ابتدای انقلاب تا پایان دفاع مقدس درصدد تصرف این استان بود و به تعبیری می توان کرمانشاه را هو الاول و آخر دفاع مقدس دانست و آخرین نبرد دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی از گردنه پاتاق و کرند و مرصاد بود و این خطه همواره برای دشمن مهم بوده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) بابیان اینکه در زلزله اخیر ملت ایران متوجه شدند که چه مردان بزرگی در کرمانشاه زندگی میکنند, بیان کرد: در این استان وحدت و یکپارچگی بین شیعه و سنی و کرد و فارس بینظیر است.

فتاح با اشاره به اینکه نخستین کامیون سبد کالاها از سرپلذهاب به گلستان اعزام شد، افزود: با وجود اینکه خود مردم استان نیازمند هستند اما کرمانشاه در نیکوکاری رکورد زده و مردم این استان در سال گذشته با وجود بیکاری گسترده مبلغ ۷۲ میلیارد تومان به کمیته امداد امام خمینی(ره) کمک کردند.

خبر جدید  بودجه ۸۸۰ میلیارد تومانی شهرداری کرمانشاه تصویب شد

وی با بیان اینکه در سیلاب اخیر شکوه وحدت شیعه و سنی در این استان به خوبی به نمایش گذاشته شد، گفت: این ایثار و از خودگذشتگی مردم همه برنامههای دشمن را به هم ریخت و نظام, دولت باید به مردم کرمانشاه عنایت ویژهای کند و رسیدگی به این مردم بیش از گذشته شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) افزود: تمامی مسئولان دولتی، نیروهای نظامی و مردمی در سیلاب اخیر با همکاری یکدیگر درصدد رفع مشکلات مردم برآمدند و به فضل خدا این مشکلات حل خواهد شد.

فتاح با اشاره به اینکه ملت بزرگ ایران به دشمنان اثبات کردند که بدون تکیه بر کمکهای خارجیایستادهاند و عرصه جبهه ایثارگری و از خودگذشتگی در سیلاب اخیر احیا شد، گفت: مقام معظم رهبری بارها نوید پیروزی بزرگ انقلاب اسلامی را دادند و لحظهای در این امر تردید ندارند.

خبر جدید  مدیرکل ارشاد استان کرمانشاه معارفه شد

وی با بیان اینکه دیگر مسئولان باید نشاط و امیدواری را در دل مردم جامعه تازه نگاه دارند، بیان کرد: نظام جمهوری اسلامی به طور قطع در مرحله پیروزی استو دشمنان ما در مرحله شکست و نابودی قرار دارند و دشمنان ما شرور، مکار، فاسد، حیله گر, غیرقابل اطمینان است و باید در مقابل آنها وحدت رویه داشته باشیم و این سیاست را همه بسیجیان و رزمندگان به ما نشان دادند.

فتاح با بیان اینکه آنهایی که دل در گرو مذاکره با غرب داشتند نتیجه را دیدند و باید همگی به هویت واقعی انقلاب اسلامی برگردیم، گفت: انقلاب ما مثل کشتی نوح است و سکاندار آن از جنس انبیاء و اولیاء است این کشتی نوح حرکت و پیمایش آن خدایی است.

خبر جدید  اخذ رای در شعب استان کرمانشاه پایان یافت

وی با اشاره به اینکه بقای انقلاب در گرو حمایت مستضعفان جهان است واین افراد همواره حامی نظام هستند، افزود: کمیته امداد کارکرد اصلیاش دفاع از حریم انقلاب است و به این دلیل دشمن علیه این خدمات ما کمین راهاندازی کرده است.

فتاح با بیان اینکه هجمههای رسانههای ضدانقلاب علیه کمیته امداد امام خمینی (ره) فقط به این دلیل است که کار ما دفاع از نظام و حریم انقلاب است، اما بدانند به جایی نخواهند رسید، بیان کرد: دشمنان صندوق صدقات ما را به تمسخر میگیرند ونفرت آنها از این موضوع ناشی میشودکه میدانند این نفس امام(ره) عالمگیر است و نتیجه این نفرت پراکنی هم این شده که در سال ۹۷ کمکهای مردمی به کمیته امداد ۳۲ درصد افزایش یافته است.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه