19:17:45 - دوشنبه 22 آوریل 2019
فراخوان شرکت در مسابقات فتح پرچم غرب کشور در کرمانشاه
فراخوان شرکت در مسابقات فتح پرچم غرب کشور در کرمانشاه
معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه گفت: هشتمین دوره مناظرات دانشجویی با حضور تیم‌هایی از دانشجویان دانشگاه‌های استان از چهارم اردیبهشت آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه منکرسی مدیر مرکزتخصصی آپای دانشگاه رازی کرمانشاه در کنفرانس خبری که با برگزاری مسابقات فتح پرچم غرب کشور برای دومین بار در کرمانشاهاصحاب رسانه داشت گفت: دومین دوره مسابقات فتح پرچم غرب کشور در کرمانشاه و به میزبانی دانشکاه رازی روزهای یازدهم و دوازدهم اریبهشت ماه جاری برگزار میشود.
منکرسی افزود: فراخوان شرکت در این جشنواره از ۱۸ اسفند ابلاغ شده و تا ۵ اردی بهشت ادامه دارد.
وی افزود: افزایش آمادگی و توانمندی علاقهمندان برای شرکت در مسابقات ملی و بین المللی، شناسایی افراد مستعد حوزه امنیت و آموزش و جذب نیروهای متخصص در زمینه سایبری از جمله اهداف برپایی این مسابقات است.
مدیر مرکزتخصصی آپای دانشگاه رازی کرمانشاه با بیان اینکه کارگاه های آموزشی برای شرکت کنندگان در این مسابقات در نظر گرفته شده است گفت: از امروز تا پنجم اردی بهشت ماه این کارگاهها در دانشگاه رازی دائر است و تیمهای یک تا ۵ نفره در این مسابقات حضور خواهند داشت
منکرسی بااشاره به انکه ثبت نام و شرکت در این مسابقات به صورت رایگان انجام میشود افزود: علاقمندان میتوانند برای ثبت نام به صورت حضوری به دانشگاه رازی و یا سایت الکترونیکی دانشگاه رازی مراجعه کنند.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  تجمع اعتراضی نمازگزاران کرمانشاهی در محکومیت اهانت به پیامبر اسلام
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه