6:19:01 - شنبه 4 مه 2019
فرماندار:اختلافات خانوادگی آب روستای جوانمیری سرپل ذهاب را آلوده کرد
فرماندار:اختلافات خانوادگی آب روستای جوانمیری سرپل ذهاب را آلوده کرد
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار سرپل ذهاب گفت: اختلافات خانوادگی در روستای «جوانمیری» از توابع بخش مرکزی این شهرستان باعث آلودگی آب این روستا شد.

محبت جمالی نیا شامگاه جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: شب گذشته به دنبال اطلاع از تغییر بو و رنگ آب روستای جوانمیری توسط یکی از اهالی آن، طی هماهنگی با بخشدار و دهیار، اهالی روستا را از این وضعیت مطلع کرده و با همکاری شرکت آب و فاضلاب منبع آب روستا از شبکه خارج شد.
وی اظهار کرد: با توجه به اینکه آلودگی در آخرین ساعات شب و اوایل بامداد رخ داد و مردم در استراحت بودند، تعداد کمی از آب استفاده کرده بودند.
نماینده عالی دولت در سرپل ذهاب گفت: با اطلاع از موضوع، ۴۳ تن از اهالی روستا به بیمارستان مراجعه کردند که تمامی مراجعه کنندگان به صورت سرپایی درمان شده و مشکلی برای آنها پیش نیامد.
جمالی نیا ادامه داد:هم اکنون اوضاع تحت کنترل است و این موضوع با تشکیل پرونده توسط دستگاه قضایی در دست پیگیری است.
او ادامه داد: نیروی انتظامی در حال پیگیری موضوع است، منابع آب از سرچشمه اصلی کنترل شده و همزمان آب شرب سیار به این روستا منتقل شده و روند پاکسازی منبع نیز در حال انجام است.
سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه با ۹۰ هزار تن جمعیت و برخورداری از هشت دهستان و ۲۲۶ روستا، بیش از ۱۱ هزار مشترک آب و فاضلاب روستایی دارد.
۳۰۱۲/۸۰۶۶

خبر جدید  روانسری ها یک صدا شعار مرگ بر آمریکا سر دادند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه