به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، مجید یزدان پناه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: طبق جلسه روز گذشته با معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش برای زمان پرداخت مطالبات فرهنگیان کرمانشاه؛ قول پرداخت این مطالبات تا پایان ماه رمضان یعنی نیمه خرداد ماه قطعی است. بر همین مبنا مطالبات تا سال ۹۶ فرهنگیان کرمانشاه پرداخت خواهد شد. مطالبات فرهنگیان مربوط به سال های ۹۰ و ۹۱ و ۹۲ تسویه شده و به زودی مطالبات از سال ۹۳ تا ۹۶ نیز تسویه میشود.

خبر جدید  انتقاد معاون استاندار کرمانشاه از بی توجهی به ساخت و ساز روی گسل‌ و بستر رودخانه‌ها

یزدان پناه در ادامه گفت: مجموع مطالبات مذکور ۴۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است، به زودی شاهد پرداخت ۲۰ میلیارد تومان مطالبه باقی مانده به فرهنگیان هستیم. همچنین بلافاصله پس از پذیرفتن مسئولیت در این حوزه پیگیر مطالبات فرهنگیان تا سال ۹۶ شدیم و قول مساعد در این زمینه گرفته شد. ۹ میلیارد تومان دیگر از مطالبات مذکور طی ماه جاری پرداخت شد ه است که آموزش و پرورش به طور مداوم با مطالبات جدیدی مواجه است.

خبر جدید  ویژه برنامه‌های فرهنگی ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت دهه مبارک فجر

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: تنها مطالبه مربوط به سهمیه مناطق جنگی طی شش ماه سال قبل حدود ۴۰ میلیارد تومان است، مطالبات فرهنگیان سرفصلهای متعددی از قبیل پاداش بازنشستگان، حق الزحمه انتخابات، حق رزمندگی، حق شیفت، حق الزحمه مأموریتهای اداری و … دارد.