17:06:53 - دوشنبه 5 مارس 2018
فرهنگ قرآن باید در زندگی فردی و اجتماعی پیاده شود
فرهنگ قرآن باید در زندگی فردی و اجتماعی پیاده شود
گروه فعالیت‌های قرآنی- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه آیات قرآن برای همه انسان‌ها نازل شده است، گفت: قرآن را باید در زندگی فردی و اجتماعی پیاده کنیم. به گزارش ایکنا از کرمانشاه، حجت‌الاسلام اسماعیل قبادی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه امروز در مراسم تجلیل از فعالین قرآنی استان، گفت: هدف از تلاوت

گروه فعالیت‌های قرآنی- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه آیات قرآن برای همه انسان‌ها نازل شده است، گفت: قرآن را باید در زندگی فردی و اجتماعی پیاده کنیم.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، حجت‌الاسلام اسماعیل قبادی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه امروز در مراسم تجلیل از فعالین قرآنی استان، گفت: هدف از تلاوت و تدبر در قرآن این است آنچه را از این ارتباط یاد می‌گیریم در رفتار ما منعکس شود و ما از این ارتباط بهره‌ای ببریم.
وی افزود: بدین منظور باید تلاش کنیم تا فرهنگ ارزشمند قرآنی را در زندگی فردی وا جتماعی خود پیاده کنیم.

خبر جدید  دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای در کرمانشاه

فرهنگ قرآن باید در زندگی فردی و اجتماعی پیاده شود
حجت‌الاسلام قبادی اظهار کرد: آیات قرآن برای تمامی انسان‌ها نازل شده است و همه باید از محتوای قرآن استفاده و فضای زندگی خود را معنوی کنیم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: انس با قرآن تضمین کننده زندگی دنیا و آخرت بشیرت است و همه باید تلاش کنیم تا فرهنگ ارزشمند قرآنی در زندگی فردی و اجتماعی ساری و جاری باشد.
وی درپایان با اشاره به اینکه اگر قرآن بخوانیم و با قرآن همراه باشیم و بدان عمل نکنیم چه فایده‌ای دارد، افزود: صرف تلاوت قرآن کافی نیست بلکه باید در آیات قرآن تدبر و به آن عمل کنیم.
انتهای پیام/

خبر جدید  سطح کیفی مسابقات استانی با معیارهای بین‌المللی سنجش شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه