19:01:26 - شنبه 6 آوریل 2019
فرودگاه کرمانشاه با وقوع سیل هیچ آسیبی ندید
فرودگاه کرمانشاه با وقوع سیل هیچ آسیبی ندید
مدیرکل فرودگاه کرمانشاه، اقدامات انجام شده برای جلوگیری از بروز خسارت در اثر بارش‌ها در این فرودگاه را تشریح کرد و گفت: با تلاش نیروها فرودگاه آسیبی ندید.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از ادارهکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه، مجتبی بیاتی در جلسه بررسی میزان خسارت وارد شده درکرمانشاه بر اثر وقوع سیل درباره اقدامات انجام شده برای مقابله با بارشهای اخیر در فرودگاه کرمانشاه اظهار کرد: با توجه به اطلاعیه هوانوردی و اخطاریههای سازمان هواشناسی که پیش از شروع بارشها منتشر شد و با توجه به بارشهای سیلآسایی که رخ داد از دو روز قبل از شروع بارشها با معاونان و رؤسای ادارات، فرماندهان پلیس و سپاه، شرکتهای هواپیمایی و واحدهای سوختگیری جلساتی برگزار شد.

خبر جدید  نهاد کتابخانه‌های عمومی موجب توسعه فرهنگ در شهرستان هرسین شد

وی افزود: در این جلسات برای تکتک حاضران وظیفه تعیین شد که پاشنه آشیلهای بخش خود بهویژه در ایرساید و دستگاههای کمک ناوبری تعیین کنند. در این مدت کارهای خوبی انجام شد و از آن جایی که احساس میشد ممکن است دستگاههای کمک ناوبری آسیب ببینند با کیسههای شن از آنها محافظت شد.

خبر جدید  اعزام حجاج از فرودگاه کرمانشاه با ۵ پرواز به سرزمین وحی

مدیرکل فرودگاه کرمانشاه اضافه کرد: مسیرهایی که امکان آبگرفتگی داشت، باز و پنج دستگاه بیل مکانیکی، لودر و گریدر با پنج راننده آماده شد. با شدت بارندگی مرخصی همکاران لغو و معاونان، رؤسای ادارات و کارکنان در فرودگاه حضور داشتند و در آمادهباش به سر میبردند.

بیاتی درباره پاکسازی سریع محوطه اطراف ترمینال پروازهای خارجی از آبگرفتگی گفت: اطراف ترمینال خارجی هم که بنا بود پرواز اسپارتا در آن انجام شود، ساعت پنج صبح از آب پاک و منطقه برای عملیات آماده شد.

خبر جدید  یک‌هزار و 300 فرصت شغلی برای مددجویان قصرشیرینی ایجاد شد

وی یادآور شد: با تلاش نیروهای امدادی از ورود آب به داخل فرودگاه کرمانشاه جلوگیری شد و پروازها نیز مجدداً برقرار شد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه