23:54:34 - پنج‌شنبه 6 ژوئن 2019
فریب آگهی‌های جعلی استخدامی را نخورید
فریب آگهی‌های جعلی استخدامی را نخورید
کرمانشاه – رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه از مردم خواست تا مراقب اگهی های جعلی استخدامی در برخی ادارات و شرکت ها بوده و فریب سودجویان را نخورند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی کریمی اظهار داشت: اخیراً افرادی سودجو با ارسال پیامک و درج آگهی در شبکه های اجتماعی با عنوان استخدام در شرکت‌هایی مانند نفت و… به بهانه دریافت هزینه ثبت نام، قربانیان را به سایت های جعلی می کشانند.

خبر جدید  احصای نقطه ضعف‌های اشتغال کرمانشاه /پیش بینی کاهش نرخ بیکاری در فصول آینده

وی ادامه داد: این افراد پس از آنکه موفق به این کار شدند اطلاعات بانکی و هویتی شهروندان را به سرقت برده و سوءاستفاده های لازم را از آن می برند.

سرهنگ کریمی تصریح کرد: شهروندان توجه داشته باشند هرگونه گزینش در شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی از طریق رسانه های معتبر و سایت رسمی آن سازمان اعلام می شود.

خبر جدید  کشف چوب‌های بلوط قاچاق در پاوه 

رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه یادآوری کرد: شهروندان در صورت مواجهه با چنین تبلیغاتی قبل از واریز هرگونه وجه ضمن بررسی آدرس از وجود https در ابتدا و shaparak.ir در انتهای ادرس مطمئن شده و سایت رسمی ان سازمان را بررسی کنند.

وی در پایان گفت: شهروندان در صورت مواجهه با موارد مشکوک، موضوع را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir و شماره تلفن ۰۸۳۲۱۸۲۱۹۲۱ با ما درمیان بگذارند.

کد خبر ۴۶۳۳۹۶۹


منبع :: فریب آگهی‌های جعلی استخدامی را نخورید

خبر جدید  ضرورت نمایش چهره زیبای کرمانشاه در جشنواره ملی پویانمایی
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه