11:31:59 - دوشنبه 26 فوریه 2018
فضای دانشگاه باید به جبهه علمی تبدیل شود
فضای دانشگاه باید به جبهه علمی تبدیل شود
به گزارش خبرنگار مهر، محمدابراهیم اعلمی آل آقا در کنگره شهدای دانشجو استان کرمانشاه که با حضور سردار سپهر معاون محترم هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در کل سپاه، خانواده معظم شهدا، مسئولان و فرهیختگان استانی و کشوری  برگزار شد، اظهار داشت: امروز فضای علم آموزی زیر چتر مقدس انقلاب اسلامی با معرفت های دینی

به گزارش خبرنگار مهر، محمدابراهیم اعلمی آل آقا در کنگره شهدای دانشجو استان کرمانشاه که با حضور سردار سپهر معاون محترم هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در کل سپاه، خانواده معظم شهدا، مسئولان و فرهیختگان استانی و کشوری  برگزار شد، اظهار داشت: امروز فضای علم آموزی زیر چتر مقدس انقلاب اسلامی با معرفت های دینی و اعتقادی پیوندی نا گسستنی پیدا کرده است.

وی افزود: امروز نسل جوان نیازمند پیوند عمیق اندیشه های معرفتی اسلام و علم و اندیشه است و  این امر با پاسداری از خون شهدا محقق خواهد شد.

رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: شهدای انقلاب ثابت کردند در مسیر استکبار ستیزی از اندیشه های نو در صحنه جامعه می توان استفاده کرد و زمینه هایی که ریشه های با فرهنگ ما نداشت را کنار بگذاریم.

خبر جدید  احداث ۴ پل عابر پیاده در کرمانشاه

وی خاطر نشان کرد: امروز جهت گیری انقلاب اسلامی به برکت شهدای والامقام در مسیری استقلال و نوآوری در فضای سیاسی و دیپلماسی بین المللی است و امروز می توانیم افتخار کنیم که این جهت گیری ها با خون شهدا فراهم شده است.

اعلمی آل آقا اظهار داشت: همانطور که مقام معظم رهبری تاکید داشتند اقتدار علمی در جمهوری اسلامی ادامه دهنده راه شهداست.

خبر جدید  مردم پشتوانه انقلاب هستند/ اهمیت راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن برای اقشار مختلف مردم

وی با اشاره به اینکه دانشگاه در مسیر مجاهدت علمی نیازمند تلاش جهادی دانشجویان و اعضای هیئت علمی است، گفت: فضای دانشگاه باید به یک جبهه علمی تبدیل شود و کسانی که وارد این عرصه می شوند باید احساس کنند در خط مبارزه با استکبار حضور دارند.

دکتر اعلمی آل آقا در ادامه با بیان اینکه لجستیک پژوهشی دانشگاه نیازمند حمایت همه مسئولان است، گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی و جایگاه علمی در سطح کلان نیازمند تلاش جهادی همه مسئولان است.

وی تولیدات علمی دانشگاه را افتخار بزرگی در جهان دانست و تأکید کرد: ما به دنبال آن هستیم تا پیوند علم و دین را در نهایت اوج ببینیم و جبهه علمی همانند جبهه نبرد با استکبار تقویت شود.

خبر جدید  توسعه تجهیزات یکی از دغدغه‌های دانشگاه‌ها است

اعلنی آل آقا ابراز داشت: امروز علاقمند هستیم که پیوند علم و دین را به نهایت اوج خود برسانیم و برای این مهم باید همه اقشار متعهد و مومن دست به دست هم دهند.

وی در پایان خواستار تخصیص اعتبارات لازم پژوهشی به دانشگاه شد و بیان کرد: شهدای دانشجو افتخار دانشگاه رازی هستند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه