15:25:22 - شنبه 17 فوریه 2018
فعالیت فرهنگی مبتنی بر اسلام ماندگار خواهد شد
فعالیت فرهنگی مبتنی بر اسلام ماندگار خواهد شد
گروه سیاسی- آیت‌الله علما با اشاره به اینکه تمامی شئونات اسلام برمبنای فطرت انسان است، گفت: هرکاری اعم از کارهای فرهنگی که برمبنای اسلام برنامه‌ریزی شود، ماندگار و اثرگذار خواهد بود. به گزارش ایکنا از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه امروز در همایش فرهیختگان فرهنگی باحضور استان‌های منطقه

گروه سیاسی- آیت‌الله علما با اشاره به اینکه تمامی شئونات اسلام برمبنای فطرت انسان است، گفت: هرکاری اعم از کارهای فرهنگی که برمبنای اسلام برنامه‌ریزی شود، ماندگار و اثرگذار خواهد بود.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه امروز در همایش فرهیختگان فرهنگی باحضور استان‌های منطقه ۸ نیروی انتظامی، گفت: تمام شئونات اسلام برمبنای فطرت انسان است و هرکاری اعم از کارهای فرهنگی که برمبنای اسلام برنامه‌ریزی شود ماندگار و اثرگذار است.
وی افزود: بیشتر کارهای فرهنگی که در جهان انجام می‌شود سست و فناپذیرند چراکه دارای محتوایی سطحی و پوچ هستند.
آیت‌الله علما اظهار کرد: امام‌خمینی(ره) نظام مقدس جمهوری اسلامی را در برابر دشمنی ابرقدرت‌های بزرگ جهان تشکیل داد و مبنای آن را اسلام قرار داد.
امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: امروز می‌بینیم که این نظام به قدرتی بزرگ و اثرگذار در جهان و منطقه تبدیل شده و این امر به سبب تکیه بر اسلام است.
نماینده ولی‌فقیه در استان تصریح کرد: مقام معظم رهبری دغدغه فراوانی نسبت به امورات فرهنگی به ویژه در بین جوانان دارند و باید همه در عرصه فرهنگی بر مبنای اسلام کوشا باشند.

خبر جدید  اعتبار ساخت‌وساز برای واحدهای احداثی زلزله‌زده ۵۰میلیون تومان است

انتهای پیام/

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه