11:54:50 - شنبه 5 ژانویه 2019
فعالیت ۶ سرپناه شبانه برای معتادان در کرمانشاه
فعالیت ۶ سرپناه شبانه برای معتادان در کرمانشاه
کرمانشاه_مدیرکل بهزستی استان کرمانشاه از فعالیت ۶ سرپناه شبانه در استان خبر داد.

امید قادری در گفتگو با خبرنگار مهر از فعالیت ۶ سرپناه شبانه در استان کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: چهار مرکز در شهرستان کرمانشاه و دو مرکز در شهرستان های کنگاور و اسلام آباد غرب وجود دارد.

وی ظرفیت نگهداری هر کدام از این مراکز را ۳۰ معتاد دانست و افزود: سال گذشته ۳ مرکز سرپناه شبانه در استان وجود داشت که امسال دو مرکز در شهرستان کرمانشاه و یک مرکز در کنگاور افتتاح شد.

خبر جدید  ۱۰ مرداد آخرین مهلت ثبت‌نام رانندگان متقاضی سرویس مدارس

مدیرکل بهزستی استان کرمانشاه بیان کرد: مراکز نگهداری معتادان در شهرستان کرمانشاه شامل خیابان صابونی و میدان ایثار برای نگهداری معتادان مرد و محله آقاجان و بلوار طاقبستان برای نگهداری معتادان زن است.

وی تصریح کرد: این مراکز از ساعت ۱۷ تا ۸ صبح به معتادان ارائه خدمت می کنند و علاوه بر توزیع دو وعده غذای گرم، شرایط استحمام برای معتادان فراهم است.

خبر جدید  معلولیت محدودیت نیست

قادری با بیان اینکه بسته‌های کاهش آسیب نیز در اختیار معتادان قرار می‌گیرد، بیان کرد: همشهریان نیز می توانند کمک های خود را برای تجهیز سرپناه های شبانه معتادین به بهزیستی تحویل دهند.

وی افزود: اگر مردم با افراد بی خانمان مواجه شدند می توانند از طریق تلفن اورژانس اجتماعی ۱۲۳ مراتب را به سازمان بهزیستی اطلاع رسانی کنند تا در اسرع وقت اقدام لازم انجام گیرد.

کد خبر ۴۵۰۴۲۳۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  کلاهبرداری تحت عنوان فروش سیمکارت و اهدا جوایز
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه