20:18:52 - یکشنبه 4 فوریه 2018
فقط ۳۰ درصد از ظرفیت صنعت استان کرمانشاه فعال است
فقط ۳۰ درصد از ظرفیت صنعت استان کرمانشاه فعال است
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: از ۱۰۰ درصد ظرفیت صنعت در استان کرمانشاه فقط ۳۰ درصد آن فعالیت دارد و اگر فکری به حال آن ها نشود آن ها نیز دچار مشکل می شوند. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، سیدقاسم جاسمی، در خصوص وضعیت زلزله زدگان استان کرمانشاه، اظهار داشت: با

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: از ۱۰۰ درصد ظرفیت صنعت در استان کرمانشاه فقط ۳۰ درصد آن فعالیت دارد و اگر فکری به حال آن ها نشود آن ها نیز دچار مشکل می شوند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، سیدقاسم جاسمی، در خصوص وضعیت زلزله زدگان استان کرمانشاه، اظهار داشت: با توجه به شرایط فعلی آب و هوایی و سرمایی که در اکثر استان‌ها به ویژه استان کرمانشاه وجود دارد، چادرهای زلزله زدگان دچار مشکل بوده و آبگرفتگی‌ها نیز مشکلات فراوانی را ایجاد کرده است.

خبر جدید  برگزاری اختتامیه جشنواره ایده آفرینی افق در کرمانشاه

 

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شرایط سرما در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به گونه ای است که کودکان ممکن است جان خود را از دست بدهند و مادران نیز دچار افسردگی شده‌اند.

 

وی با بیان اینکه متاسفانه دولت اقدامی را در خصوص تحویل گرفتن به موقع چغندر کشاورزان کرمانشاهی انجام نداد، افزود: ظرفیت تحویل گرفتن چغندر کشاورزان کرمانشاهی در استان، کارخانه های قند اسلام آباد غرب و بیستون است که باید چغندر کشاورزان به استان هایی مانند اصفهان تحویل داده می شد که اقدامی انجام نشده است.

خبر جدید  عدالت اجتماعی باید ریشه در ایمان و اعتقاد قلبی داشته باشد

 

جاسمی گفت: تا حد زیادی تحویل گرفتن چغندر کشاورزان استان کرمانشاه به تعویق افتاد که وزن چغندرها تحلیل رفت و از یک کیلو نیم به نیم کیلو رسید که این موضوع ضرر بسیار بزرگی برای کشاورزان است.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه کشاروزان استان کرمانشاه به هیچ جه رضایتمندی ندارند، گفت: بخشی از پول گندم و جو کشاورزان هنوز از سوی دولت پرداخت نشده و این موضوع سبب نارضایتی شده، دولت باید برای کشاورزان در سال آینده تدابیر لازم را بی اندیشد.

خبر جدید  قوه قضاییه با اغتشاشگران اخیر تهران قاطعانه برخورد کند

 

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس بیان کرد: از ۱۰۰ درصد ظرفیت صنعت در استان کرمانشاه فقط ۳۰ درصد آن فعالیت دارد و اگر فکری به حال آن ها نشود آن ها نیز دچار مشکل می شوند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه