11:40:59 - پنج‌شنبه 16 مه 2019
قبض کاغذی تلفن از خرداد ماه در استان کرمانشاه حذف می‌شود
قبض کاغذی تلفن از خرداد ماه در استان کرمانشاه حذف می‌شود
مدیرعامل مخابرات منطقه کرمانشاه گفت: قبض کاغذی تلفن ثابت از خرداد ماه در استان کرمانشاه حذف و استعلام و پرداخت حساب از طریق سامانه ۲۰۰۰ و سایت مخابرات انجام می‌شود.

مسیب قبادیان در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه ۵۴۰ هزار مشترک تلفن ثابت فعال در این استان وجود دارد اظهار داشت: هر دوره دو ماهه برایمشترکان تلفن ثابت قبض صادر میشود و این در حالی است که هزینه کاغذ، چاپ و توزیع بسیار بالا است.

وی با اشاره به زیرساختهای الکترونیکی فراهم شدهبرای پرداخت قبض به جای صدور قبض کاغذی عنوان کرد: براساس برنامهریزیها قبوض کاغذی تلفن از خرداد ماه حذف میشود و مردم برای دریافت صورتحساب میتوانند از طریق سامانه ۲۰۰۰ یا سایت مخابرات اقدام کنند.

قبادیان با بیان اینکه میزان صورتحساب از طریق سامانه ۲۰۰۰ به صورت به روز پیامک میشود و امکان پرداخت آن فراهم است گفت: امکان پرداخت قبض از راههای دیگری همچون سایت مخابرات وجود دارد و شناسه قبض و پرداخت به عنوان تأیید بهطورمستمر از طریق پیامک ارسال میشود.

خبر جدید  ۷۰ هزار نفر در استان کرمانشاه عضو فعال کتابخانه‌‌ها هستند‌

مدیرعامل مخابرات منطقه کرمانشاه به سوءاستفادههای تلفنی که در داخل استان نیز بسیار گزارش شده است اشاره و عنوان کرد: گاهی تماسهای تلفنی با عنوان نیروی مخابرات و به بهانه خوش حسابی و برنده شدن در مسابقه با مشترکان گرفته میشود که صحت ندارد.

وی افزود: هیچ پیامک و تماس تلفنی از طرف مخابرات و همراه اول بابت اعلام برنده شدن در مسابقهای یا خوش حسابی وجود ندارد و بنابراین مردم باید هوشیار باشند که مورد سوءاستفاده کلاهبرداران تلفنی قرار نگیرند.

خبر جدید  کرمانشاه| سیلاب ۱۰۰ میلیارد تومان خسارت به زیرساخت‌های هرسین وارد کرد

انتهای پیام / ز


منبع :: قبض کاغذی تلفن از خرداد ماه در استان کرمانشاه حذف می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه