9:59:10 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
قرآن ریشه امور فرهنگی است/لزوم ترویج و تبلیغ مباحث قرآنی در جامعه
قرآن ریشه امور فرهنگی است/لزوم ترویج و تبلیغ مباحث قرآنی در جامعه
آیت الله مصطفی علما امروز پنج شنبه در حاشیه برگزاری آزمون سراسری حفظ قرآن کریم  در جمع خبرنگاران، از رتبه اول بودن استان به لحاظ جمعیتی برای شرکت در آزمون قرآنی ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: استان کرمانشاه از گذشته های دور به بحث قرآن توجه ویژه داشته اند. خبر جدید  افتتاح واحدهای اول

آیت الله مصطفی علما امروز پنج شنبه در حاشیه برگزاری آزمون سراسری حفظ قرآن کریم  در جمع خبرنگاران، از رتبه اول بودن استان به لحاظ جمعیتی برای شرکت در آزمون قرآنی ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: استان کرمانشاه از گذشته های دور به بحث قرآن توجه ویژه داشته اند.

خبر جدید  زلزله ۵.۱ ریشتری در سرپل ذهاب

وی افزود: بسیاری از موقوفات که از سابق در دست است مربوط به مباحث قرآنی است که این امر اهمیت کارهای قرآنی در بین مردمان این استان را می رساند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه خاطر نشان کرد: همانطورکه مقام معظم رهبری تاکید دارند، قرآن ریشه تمام کارهای فرهنگی است. لذا موظف هستیم در ترویج و تبلیغ مباحث قرآنی تلاش کنیم.

خبر جدید  پای مراکز سلامت روان در کرمانشاه لنگ می زند

آیت الله علما به بازدید از محل برگزاری آزمون اشاره کرد و گفت: خدا را شاکریم که عمده شرکت کنندگان از قشر جوان بودند که همین امر سبب می شود قرآن بر زندگی آنها تاثیر مثبت بگذارد و از بسیاری آسیب های اجتماعی به دور باشند.

وی در پایان تاکید کرد: حرکت در راستای حفظ ارزش های قرآنی یک کار ریشه ای است که باید همه ما در جهت تبلیغ و ترویج آن تلاش وافر داشته باشیم.

خبر جدید  کرمانشاه زیربار برنامه‌های تبعیض آمیز در حوزه منابع آبی نمی‌رود

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه