10:37:59 - جمعه 2 مارس 2018
قرآن ریشه امور فرهنگی است
قرآن ریشه امور فرهنگی است
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با بیان اینکه قرآن ریشه امور فرهنگی است بر لزوم ترویج و تبلیغ مباحث قرآنی در جامعه تاکید کرد. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه, آیت الله مصطفی علما در حاشیه برگزاری آزمون سراسری حفظ قرآن کریم  در جمع خبرنگاران، از رتبه اول بودن استان به لحاظ جمعیتی برای

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با بیان اینکه قرآن ریشه امور فرهنگی است بر لزوم ترویج و تبلیغ مباحث قرآنی در جامعه تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه, آیت الله مصطفی علما در حاشیه برگزاری آزمون سراسری حفظ قرآن کریم  در جمع خبرنگاران، از رتبه اول بودن استان به لحاظ جمعیتی برای شرکت در آزمون قرآنی ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: استان کرمانشاه از گذشته های دور به بحث قرآن توجه ویژه داشته اند.

خبر جدید  برگزاری نشست‌ تخصصی "کوثرانه زیستن" در دانشگاه‌های کرمانشاه

 

وی افزود: بسیاری از موقوفات که از سابق در دست است مربوط به مباحث قرآنی است که این امر اهمیت کارهای قرآنی در بین مردمان این استان را می رساند.

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه خاطر نشان کرد: همانطورکه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)تاکید دارند، قرآن ریشه تمام کارهای فرهنگی است. لذا موظف هستیم در ترویج و تبلیغ مباحث قرآنی تلاش کنیم.

خبر جدید  بسیج رسانه می‌خواهد فاصله بین مسئولان و رسانه را کاهش دهد

 

آیت الله علما به بازدید از محل برگزاری آزمون اشاره کرد و گفت: خدا را شاکریم که عمده شرکت کنندگان از قشر جوان بودند که همین امر سبب می شود قرآن بر زندگی آنها تاثیر مثبت بگذارد و از بسیاری آسیب های اجتماعی به دور باشند.

 

وی در پایان تاکید کرد: حرکت در راستای حفظ ارزش های قرآنی یک کار ریشه ای است که باید همه ما در جهت تبلیغ و ترویج آن تلاش وافر داشته باشیم.

خبر جدید  اعزام 85 نفر از بسیجیان گیلانغرب به اردوی زیارتی مشهد مقدس

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه