12:47:37 - سه‌شنبه 14 مه 2019
قرآن کاملترین بهترین درمان بیماران روحی و جسمی است
قرآن کاملترین بهترین درمان بیماران روحی و جسمی است
کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه پاوه گفت: تنها راه و بهترین درمان و شفای بیماران روحی و جسمی قرآن کریم و عمل به دستورات آن است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا ملا قادرقادری روز سه شنبه در مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآنی مدارس پاوه، تلاوت قرآن و کلام الهی را موجب آرامش روح و روان و جسم انسانها دانست.
امام جمعه پاوه گفت: امروز بیشترین بیماری و درد انسانها بیماری فکری و روحی است که تنها راه و بهترین درمان و شفای آن قرآن کریم وعمل به دستورات آن است که موجب سلامت روح و جسم و سعادتمندی دنیا و آخرت می شود.
وی افزود: علاوه براین قرآن برای بشر شخصیت، عزت و شرافت به ارمغان می اورد و جایگاه رفیع و احترام وعزت قاریان قرآن در جامعه گواه این ادعاست.
ماموستا قادری با قدردانی از معلمان و والدینی که قرآن را آموزش و مفاهیم آن را گسترش و ترویج می دهند، گفت: اگر امروز ایران اسلامی در جهان عزتمند است و مردم ما سرافراز هستند به برکت وجود قرآن کریم و تدین ماست.
امام جمعه پاوه تصریح کرد: باید والدین و معلمان در راستای حفظ و تقویت این تدین و مفاهیم قرآنی بصورت مضاعف تلاش کنند تا مدارس و جامعه ما همواره قرآنی بماند.
در ادامه برزگرد فر مدیر آموزش و پرورش پاوه گفت: راستای ترویج و گسترش قرآنی برنامه روخوانی قرآن کریم در ۶۴ آموزشگاه، ۱۰ محفل انس قرآن در مدارس پایه دوم متوسطه و ۱۰ نشست تجویدی قرآن در مدارس اجرا شده است.
درادامه این مراسم قاریان برجسته کشوری و دانش آموزان دارالقرآن احسان پاوه با تلاوت و جمع خوانی قرآن کریم معنویت خاصی به این محفل بخشیدند.
در پایان از دانش آموزان برگزیده و برتر مسابقات قرانی مدارس آموزش و پرورش شهرستان پاوه تجلیل شد.
شهرستان پاوه با بیش از ۶۲ هزار نفر جمعیت در شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۸/۸۰۶۶

خبر جدید  آیین اختتامیه دومین جشنواره عکس اورامانات برگزار شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه