15:42:35 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
قصرشیرین با ۶۴٫۹ میلی‌متر رکورددار بارش در کشور شد
قصرشیرین با ۶۴٫۹ میلی‌متر رکورددار بارش در کشور شد
مدیر روابط عمومی هواشناسی استان کرمانشاه گفت: قصرشیرین با ۶۴٫۹ میلی‌متر و سرپل‌ذهاب با ۶۴٫۴ میلی‌متر رکورددار بارش‌های موج دوم از ۷ تا ۹ اسفندماه در کشور شدند. به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ پروانه صفری  با اشاره به شهرهای رکورد‌دار بارش موج دوم هفتم تا نهم اسفندماه، اظهار داشت: قصرشیرین با ۶۴٫۹ میلی‌متر و سرپل‌ذهاب

مدیر روابط عمومی هواشناسی استان کرمانشاه گفت: قصرشیرین با ۶۴٫۹ میلی‌متر و سرپل‌ذهاب با ۶۴٫۴ میلی‌متر رکورددار بارش‌های موج دوم از ۷ تا ۹ اسفندماه در کشور شدند.

به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ پروانه صفری  با اشاره به شهرهای رکورد‌دار بارش موج دوم هفتم تا نهم اسفندماه، اظهار داشت: قصرشیرین با ۶۴٫۹ میلی‌متر و سرپل‌ذهاب با ۶۴٫۴ میلی‌متر جزو نخستین و دومین شهرهای رکورد‌دار بارش موج دوم( از هفتم تا نهم اسفندماه) محسوب می‌شوند.

خبر جدید  نخستین مرکز شبانه‌روزی توانبخشی غرب کشور افتتاح شد

مدیر روابط عمومی هواشناسی استان کرمانشاه، پاوه با ثبت ۴۶٫۴ میلی‌متر و جوانرود با ۳۵٫۱ میلی‌متر را بین ۱۰ شهر رکوردار بارش کشور در مدت مذکور به ترتیب در جایگاه‌های پنجم و نهم عنوان کرد.

وی ادامه داد: جمع کل بارش سال زراعی جاری در سرپل‌ذهاب ۳۲۳٫۲ میلی‌متر، قصرشیرین ۲۵۹٫۴ میلی‌متر، پاوه ۵۸۹٫۲ میلی‌متر و جوانرود ۳۸۴٫۲ میلی‌متر است.

خبر جدید  احداث مجتمع توانبخشی «چم زرشک» در ثلاث باباجانی

صفری اضافه کرد: بارش‌ها امسال در سرپل‌ذهاب نسبت به بلند مدت ۹ درصد، پاوه ۲۷ و جوانرود ۲ درصد افزایش و در قصرشیرین ۳ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه