13:00:28 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
“قطار شهری” پروژه غیرقابل برگشتی است
“قطار شهری” پروژه غیرقابل برگشتی است
شهردار کرمانشاه اظهار کرد: قطار شهری کرمانشاه پروژه غیرقابل برگشتی است و باید به پایان برسد. به گزارش خبرنگار ایسنا، آرش رضایی در آیین بازگشایی تونل قطعه اول قطار شهری کرمانشاه که عصر روزگذشته با حضور استاندار و جمعی از مسئولین استان برگزار شد با اشاره به حفر این تونل در مدت ۱۸ ماه، گفت:

شهردار کرمانشاه اظهار کرد: قطار شهری کرمانشاه پروژه غیرقابل برگشتی است و باید به پایان برسد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، آرش رضایی در آیین بازگشایی تونل قطعه اول قطار شهری کرمانشاه که عصر روزگذشته با حضور استاندار و جمعی از مسئولین استان برگزار شد با اشاره به حفر این تونل در مدت ۱۸ ماه، گفت: خوشبختانه این پروژه با کمترین مشکل انجام شد.

وی از همکاری شورای شهر در انجام این پروژه  قدردانی کرد و افزود: شورای شهر قدم به قدم با تصویب مجوزهای لازم، شهرداری و سازمان قطار شهری را در اجرای این پروژه یاری کرد.

خبر جدید  ۱۰ دستگاه دیالیزجدید به بخش دیالیزبیمارستان امام رضا (ع) اضافه شد

رضایی با بیان این‌که اعتبار پروژه قطار شهری کرمانشاه نصف اعتبار پروژه سایر کلانشهرهاست، گفت: با پیگیری استاندار امیدواریم رقم بودجه پروژه سال آینده دو برابر شود.

شهردار کرمانشاه با بیان این‌که حفر تونل فاز اول قطار شهری در چهار قطعه انجام شده است، اظهار کرد: برای حفر این چهار قطعه ۶۰ میلیارد تومان اعتبار صرف شده است.

وی با اشاره به شروع حفر تونل فاز دوم پروژه قطار شهری، گفت: در حال حاضر حفر بیش از ۲۰۰ متر تونل از میدان آزادی به سمت میدان فردوسی آغاز شده و در حال حاضر وارد خیابان مدرس شده است.

خبر جدید  افتتاح نمایشگاه دائمی صنایع‌دستی "شهدای مدافع حرم" در کرمانشاه

وی افزود: برای پیشرفت کار از محل “سبزه میدان” هم جبهه کاری جدیدی بازشده و کار در حال انجام است.

رضایی با تاکید بر این‌که پروژه “قطار شهری” مسیر غیرقابل برگشتی است، گفت: این پروژه با احداث ستون ها و حفر تونل عملا غیرقابل برگشت است و باید به پایان برسد.

خبر جدید  لزومی ندارد برای افتتاح حساب به بانک‌ها مراجعه کنند

شهردار کرمانشاه تصریح کرد: امیدواریم با توجه به وعده رییس جمهور، فاز اول پروژه تا پایان عمر دولت دوازدهم به پایان برسد و مردم کرمانشاه بتوانند مسیر تاقبستان تا میدان آزادی را با قطار شهری تردد کنند.

رضایی تصریح کرد: با عملیات حفر تونل نشان دادیم به جد پای کار هستیم و امیدواریم مسئولین کشوری هم با پیگیری‌های مسئولین استان اعتبار خوبی را به پروژه تخصیص دهند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه