10:34:24 - یکشنبه 25 فوریه 2018
قهرمانان مسابقات کشتی چهارجانبه سپاه شهرستان صحنه مشخص شدند
قهرمانان مسابقات کشتی چهارجانبه سپاه شهرستان صحنه مشخص شدند
مسئول تربیت بدنی سپاه ناحیه شهرستان صحنه از مشخص شدن قهرمانان اوزارن مختلف رقابت های کشتی چهارجانبه سپاه ناحیه این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرکگزاری بسیج از کرمانشاه، مسئول تربیت بدنی سپاه شهرستان صحنه اظهار داشت: این رقابت ها با حضور تیم های کشتی صحنه، کرمانشاه، هرسین و سنقروکلیایی برگزار شد.   سید شهاب

مسئول تربیت بدنی سپاه ناحیه شهرستان صحنه از مشخص شدن قهرمانان اوزارن مختلف رقابت های کشتی چهارجانبه سپاه ناحیه این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرکگزاری بسیج از کرمانشاه، مسئول تربیت بدنی سپاه شهرستان صحنه اظهار داشت: این رقابت ها با حضور تیم های کشتی صحنه، کرمانشاه، هرسین و سنقروکلیایی برگزار شد.

 

سید شهاب الدین ابوالوفایی ادامه داد: مسابقات کشتی چهارجانبه صحنه در رده های سنی آزاد خردسالان، فرنگی نونهالان، آزاد نوجوانان، آزاد جوانان و آزاد بزرگسالان برگزار گردید.

 

وی تصریح کرد: در مسابقات بخش خردسالان و در وزن ۳۰ کیلوگرم امیر سلیمانی مقدم از صحنه، در وزن ۳۵ کیلو گرم سیروس فرجی از کرمانشاه، در وزن ۳۸ کیلو رضا کشاورزی و در وزن ۶۳ کیلوگرم فریاب مرادی هردو از صحنه عنوان قهرمانی را کسب کردند.

خبر جدید  انعقاد تفاهم نامه همکاری ما بین نیروی انتظامی و شهرداری کرمانشاه

 

وی افزود: در مسابقات رده سنی نونهالان و در بخش فرنگی، محمدفتاحی از صحنه در وزن ۴۱ کیلوگرم قهرمان شد و قهرمانی وزن ۴۵ کیلو به مهرشاد نادری از هرسین، ۷۰ کیلو به حسین پورمسعودی از هرسین، ۷۵ کیلو به محمد عسگری از صحنه و ۸۴ کیلو نیز به امیرحسین زمانی از صحنه رسید.

خبر جدید  توزیع 1490 تن برنج طرح نوروزی در فروشگاه‌ها و تعاونی‌های مصرف کرمانشاه

 

ابوالوفایی در خصوص مسابقات بخش آزاد نوجوانان نیز گفت: علیرضا یارعلی از هرسین در وزن ۵۴ کیلوگرم، ایمان ابراهیمیان از صحنه در وزن ۶۳ کیلوگرم و عارف هاشمی نزاد از هرسین در وزن ۶۹ کیلوگرم مقام های قهرمانی را کسب کردند.

 

وی ادامه داد: در مسابقات بخش جوانان و در وزن ۵۵ کیلوگرم حسن رحیمی از هرسین، در وزن ۶۱ کیلوگرم محمدحسین رحمانی از هرسین، در وزن ۷۴ کیلوگرم امیرحسین شریفی از صحنه، در وزن ۷۹ کیلوگرم فرید کشوری از صحنه و در وزن ۸۶ کیلوگرم علیرضا لطفی از کرمانشاه عنوان نخست را کسب کردند.

خبر جدید  دشمنان قسم خورده ایران جنگ روانی علیه کشور راه انداخته‌اند

 

مسئول تربیت بدنی سپاه ناحیه صحنه یادآوری کرد: در رده سنی بزرگسالان، رضا شکربیگی از هرسین، سعید عظیمی از صحنه، بهمن مرادی از صحنه و افشین صادقی از صحنه به ترتیب مقام های قهرمانی اوزان ۷۹ کیلوگرم، ۹۲ کیلو، ۹۷ کیلو و ۱۲۵ کیلو گرم را کسب کردند.

 

ابوالوفایی در پایان گفت: در رده بندی تیمی هم صحنه، هرسین و کرمانشاه به ترتیب حائز عناوین اول تا سوم شدند

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه