1:45:10 - چهارشنبه 9 ژانویه 2019
قول شهردار جدید کرمانشاه برای آسفالت معابر شهری
قول شهردار جدید کرمانشاه برای آسفالت معابر شهری
شهردار جدید کرمانشاه در دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی این شهر از اقدام شهرداری برای آسفالت تمام معابر شهری خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمانشاه، سعید طلوعی ظهر امروز در دیدار محمدرضا حبیبی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه و هیئت همراه در شهرداری کرمانشاه از اقدام این شهرداری برای آسفالت تماممعابر شهر کرمانشاه تا پایان سال در صورت شرایط مناسب آب و هوایی خبر داد.

وی با بیان اهداف کاری خود در شهرداری کرمانشاه، خدمت به مردم شهیدپرور این استان را افتخاری برای همه مدیران دانست و خواستار حضور همهجانبه تمامدستگاهها اجرایی برای انجام هرگونه خدمات در هر شرایطی به مردم شد.

خبر جدید  پرداخت کمک‌هزینه جهیزیه به نوعروسان از سوی کمیته امداد امام خمینی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه نیز علاوه بر اعلام آمادگی دانشگاه در راستای کمک به شهرداری برای آبادانی شهر کرمانشاه و ارائه خدمات به شهروندان، همدلی و اتحاد مدیران دلسوز در شهر را برای پیشبرد اهداف خدمترسانی به مردم ضروری ارزیابیکرد.

به گزارش آنا، سعید طلوعی متولد سال ۱۳۴۲ در کرمانشاه از بسیجیان و جانبازان دوران دفاع مقدس است که با مدرک دکتری (دندانپزشک) دانشگاه علوم پزشکی همدان، سابقه شهرداری مناطق پنج، هفت، هشت و ۱۰ تهران را در کارنامه مدیریتی خود دارد که از سوی شورای شهر کرمانشاه بهعنوان شهردار کرمانشاه انتخاب و فعالیت خود را از هفته گذشته آغاز کرد.

خبر جدید  نظم اولویت اصلی کار در دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه است

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه