۱:۴۵:۱۰ - چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷
قول شهردار جدید کرمانشاه برای آسفالت معابر شهری
قول شهردار جدید کرمانشاه برای آسفالت معابر شهری
شهردار جدید کرمانشاه در دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی این شهر از اقدام شهرداری برای آسفالت تمام معابر شهری خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمانشاه، سعید طلوعی ظهر امروز در دیدار محمدرضا حبیبی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه و هیئت همراه در شهرداری کرمانشاه از اقدام این شهرداری برای آسفالت تماممعابر شهر کرمانشاه تا پایان سال در صورت شرایط مناسب آب و هوایی خبر داد.

وی با بیان اهداف کاری خود در شهرداری کرمانشاه، خدمت به مردم شهیدپرور این استان را افتخاری برای همه مدیران دانست و خواستار حضور همهجانبه تمامدستگاهها اجرایی برای انجام هرگونه خدمات در هر شرایطی به مردم شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه نیز علاوه بر اعلام آمادگی دانشگاه در راستای کمک به شهرداری برای آبادانی شهر کرمانشاه و ارائه خدمات به شهروندان، همدلی و اتحاد مدیران دلسوز در شهر را برای پیشبرد اهداف خدمترسانی به مردم ضروری ارزیابیکرد.

به گزارش آنا، سعید طلوعی متولد سال ۱۳۴۲ در کرمانشاه از بسیجیان و جانبازان دوران دفاع مقدس است که با مدرک دکتری (دندانپزشک) دانشگاه علوم پزشکی همدان، سابقه شهرداری مناطق پنج، هفت، هشت و ۱۰ تهران را در کارنامه مدیریتی خود دارد که از سوی شورای شهر کرمانشاه بهعنوان شهردار کرمانشاه انتخاب و فعالیت خود را از هفته گذشته آغاز کرد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه