11:52:36 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
لزوم ارائه امتیازات به کرمانشاه برای تشویق سرمایه گذاری
لزوم ارائه امتیازات به کرمانشاه برای تشویق سرمایه گذاری
به گزارش خبرنگار مهر،   میرمحمد صادقی امروز چهارشنبه در نشست با فعالان اقتصادی استان کرمانشاه که در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار شد، اظهار داشت: دولت باید به شهرهای محروم توجه بیشتری داشته باشد. وی با بیان اینکه شهرهای کشور به چند دسته تقسیم می شوند، گفت: در این تقسیم بندی شهرهایی همچون تهران

به گزارش خبرنگار مهر،   میرمحمد صادقی امروز چهارشنبه در نشست با فعالان اقتصادی استان کرمانشاه که در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار شد، اظهار داشت: دولت باید به شهرهای محروم توجه بیشتری داشته باشد.

وی با بیان اینکه شهرهای کشور به چند دسته تقسیم می شوند، گفت: در این تقسیم بندی شهرهایی همچون تهران هستند که با دسترسی به مسئولان  امورات خود را می‌گذرانند، برخی شهرها همچون اصفهان می توانند مشکلاتشان را خودشان حل کنند، اما برخی دیگر نیز همچون کرمانشاه مشکلات زیادی دارند که دولت باید آنها را از شهرهای دیگر استثنا کند.

خبر جدید  مبارزه با آفت سن در مزارع گندم و جو استان +گزارش

نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران بیان داشت: هیئت دولت باید شهرهای اینچنینی را مشخص و برای تشویق سرمایه گذاری امتیازاتی برای آنها لحاظ کند.

صادقی معاف کردن سرمایه گذاری در این شهرها از مالیات و تخفیف یا کلا حذف مالیات بر ارزش افزوده -که بالاترین رقم در حال حاضر دریافت می شود- را از جمله این تشویق برای سرمایه گذاران عنوان کرد و گفت: توقف اجرای قانون کار که قسمت عمده ای از آن مزاحم کار است در این شهرها باید صورت بگیرد.

خبر جدید  سردار مؤیدی: جمعیت معتادان کشور رو به کاهش است

نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: وام برای سرمایه گذاری اعم از تولید و… باید با بهره ۲ تا ۳ درصد برسد یا کلا معاف از بهره باشد، چرا که الان با بهره ۲۵ درصدی مقرون به صرفه نیست.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه