13:11:02 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
لزوم بهره وری ازسدهای استان کرمانشاه برای اشتغالزایی درحوزه شیلات
لزوم بهره وری ازسدهای استان کرمانشاه برای اشتغالزایی درحوزه شیلات
به گزارش خبرنگار مهر، رضا رحیمی امروز چهارشنبه در نهمین کارگروه توسعه و اقتصادی استان که در استانداری کرمانشاه برگزار شد،  اظهار داشت: در حال حاضر با تلاش های اداره شیلات، کشاورزی و دستگاه های حامی در همه سدهای استان پرورش ماهی در قفس صورت می گیرد. وی افزود: این نوعی کار جهادی و اقتصاد

به گزارش خبرنگار مهر، رضا رحیمی امروز چهارشنبه در نهمین کارگروه توسعه و اقتصادی استان که در استانداری کرمانشاه برگزار شد،  اظهار داشت: در حال حاضر با تلاش های اداره شیلات، کشاورزی و دستگاه های حامی در همه سدهای استان پرورش ماهی در قفس صورت می گیرد.

وی افزود: این نوعی کار جهادی و اقتصاد مقاومتی است که در هر سدی زمینه اشتغال ۱۰ تا ۳۰ نفر فراهم شده است.

خبر جدید  فعالیت ۸ هزار واحد صنفی فاقد پروانه در کرمانشاه

 معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه خاطر نشان کرد: با توجه به بارندگی های اخیر که نسبت به میانگین بلند مدت ۲ درصد رشد داشته است سدها بسیار مستعد برای امر پرورش ماهی هستند که باید از آن بهره لازم را ببریم.

رحیمی تصریح کرد: باید استفاده بهینه از آب را برای اقشار مردم فرهنگ سازی کنیم تا بتوانند از این نعمت الهی نهایت استفاده را ببرند.

خبر جدید  انتشار اعلامیه ترحیم فرد زنده در شبکه‌های اجتماعی دردسرساز شد

وی با بیان اینکه باید وقت را غنیمت بشماریم، گفت: کشاورزان باید بدانند برای هر دانه گندم آبیاری مناسب داشته باشند می توانند ۱ تن گندم مازاد برداشت کنند و همین امر سبب می شود معیشت یک خانواده فراهم شود.

 این مسئول اظهار داشت: متاسفانه در کشور ایران با توجه به هزینه های هنگفت برای سد و کانال اما آبی روی زمین وجود ندارد و از آن برای مصارف کشاورزی استفاده بهینه نمی شود.

خبر جدید  استمرار گرد وغبار در جو استان کرمانشاه تا پایان امروز

وی در پایان،  جهت بهره برداری هرچه بیشتر از سدهایی مثل زاگرس، جامیشان و … خواستار احداث شبکه های پایین دستی سدهای استان شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه