6:12:04 - پنج‌شنبه 24 ژانویه 2019
لزوم تسریع در روند اجرایی پروژه‌های باقیمانده مسکن مهر
لزوم تسریع در روند اجرایی پروژه‌های باقیمانده مسکن مهر
استاندار کرمانشاه گفت: دستگاه‌های اجرایی باید تلاش کنند تا روند اجرایی این پروژه‌ها هرچه سریعتر به اتمام رسیده و در اختیار مردم و متقاضیان قرار گیرد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری کرمانشاه، هوشنگ بازوند در جلسه شورای مسکن استان کرمانشاه که با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر برگزار شد با تأکید بر تسریع در روند اجرایی پروژههای باقیمانده مسکن مهر گفت: دستگاههای اجرایی باید تلاش کنند تا روند اجرایی این پروژهها هر چه سریعتر به اتمام رسیده و در اختیار مردم و متقاضیان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه اگر تعهدی در قبال اتمام پروژهها به مردم دادهشده باید حتماً انجام شود، افزود: در سنوات گذشته به مردم گفته شد که شما با ۵ الی ۶ میلیون تومان صاحبخانه میشوید اما پس از گذشت چند سال این رقم افزایش یافت و مردم نیز توان پرداخت بیشتر را نداشتند و اکنون این پروژهها با مشکل مواجه شدهاند؛ لذا برای حل موضوع باید تدابیری اندیشیده شود تا مشکل چنین افرادی حل و این افراد صاحبخانه شوند.

خبر جدید  فطریه به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی اختصاص می‌یابد

استاندار کرمانشاه اظهار کرد: دستگاههای ذیربط باید پیگیری کنند که اجرای باقیمانده پروژههای مسکن مهر در استان انجام شود و قولی که به مردم دادهشده حتماً باید اجرایی شود.

بازوبند درباره پیگیریهای صورت گرفته برای تخصیص ۱۸ تا ۲۰ میلیون تومان وام بلاعوض برای اتمام مسکن مهرهای مناطق زلزلهزده گفت: این موضوع را در جلسه هیئت دولت با رئیس جمهور محترم مطرح کردم؛ لذا برای اتمام این واحدها همه باید همت کنیم که ساخت آنها به اتمام برسد و وزارت راه و شهرسازی برای اجرای این موضوع وارد عمل شود تا واحدها هر چه سریعتر به اتمام برسند.

خبر جدید  دعوت دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی برای حضور مردم در فجر چهلم

وی خواستار تعیین تکلیف پروژه ۴۰۰ واحدی مسکن مهر کرند غرب شد و افزود: اگر این واحدها متقاضی دارند تلاش کنید که هر چه سریعتر به اتمام برسند و ما در این جلسه از کمیته امداد میخواهیم که ۱۵۰ واحد از این پروژهها را برای مددجویان خود در اختیار بگیرد تا این عزیزان که با مشکل مسکن روبرور هستند صاحبخانه شوند.

خبر جدید  سامد سامانه‌ای نام‌آشنا برای مردم کرمانشاه است

به گزارش آنا، در این جلسه مابقی پروژههای مسکن مهر در شهرستانها و مرکز استان مورد بررسی قرار گرفت که استاندار کرمانشاه دستورات لازم را برای اتمام این پروژهها صادر کرد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/ ۴۱۲۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه