17:55:53 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
لزوم تسریع در صدور کارت مرزنشینی برای مرزنشینان ۳ شهرستان
لزوم تسریع در صدور کارت مرزنشینی برای مرزنشینان ۳ شهرستان
به گزارش خبرنگار مهر،  دوازدهمین جلسه شورای ICT استان کرمانشاه امروز به ریاست رضا رحیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.  در ابتدا  رحیمی در خصوص کارت مرز نشینی که توسط دفاتر پیشخوان و در شهرستانهای ثلاث باباجانی، پاوه و سرپل ذهاب به مردم منطقه ارائه میشود مباحثی را مطرح نمود

به گزارش خبرنگار مهر،  دوازدهمین جلسه شورای ICT استان کرمانشاه امروز به ریاست رضا رحیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

 در ابتدا  رحیمی در خصوص کارت مرز نشینی که توسط دفاتر پیشخوان و در شهرستانهای ثلاث باباجانی، پاوه و سرپل ذهاب به مردم منطقه ارائه میشود مباحثی را مطرح نمود و خواستار پیش بینی تمهیدات لازم به منظور سرعت بخشیدن به روند صدور کارت مرز نشینی در منطقه مذکور شد.

خبر جدید  ایکنا رسانه برتر در پوشش رویدادهای قرآنی استان کرمانشاه

 در ادامه جلسه معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مطالبی در خصوص اعتبارات حوزه ICT استان و تاکید بیش از پیش در جهت تخصیص اعتبارات منطقی در حوزه ی ICT استان مطرح نمود و مقرر شد با هماهنگی و جلسات کارشناسی دستگاههای ذیربط راهکارهای لازم به منظور در اولویت قراردادن شرکتهای استانی در امور خرید و عقد قراردادهای این حوزه ارائه گردد.

خبر جدید  مزارع آفتابگردان شهر سنقر

در ادامه جلسه مقرر شد پی گیری های لازم جهت جذب اعتبارات ریالی در حوزه ICT از صندوق توسعه ملی صوت گیرد.

 تاکید بر ارائه وام های کم بهره روستایی توسط پست بانک به اشتغال در حوزه ی ICT و گزارش کاملی توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای استان که از رویداد نمایشگاه الکامپ که ار تاریخ ۲۴ الی ۲۷ بهمن ماه در کرمانشاه برگزار شد از دیگر مطالب عنوان شده در جلسه شورای ICT بود.

خبر جدید  کمک ۲۴ میلیارد ریالی مردم خیر کرمانشاه به نیازمندان در عید قربان

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه