9:03:50 - جمعه 9 فوریه 2018
لزوم مبارزه با جاهلیت مدرن در عرصه بانوان
لزوم مبارزه با جاهلیت مدرن در عرصه بانوان
گروه معارف: رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه گفت: امروز جاهلیت مدرن در دنیای بانوان متأسفانه شکل گرفته است که باید با آن مبارزه کنیم. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، نشست نقش رسانه و نحوه مقابله و آثار مثبت آن در خانواده در کرمانشاه باحضور رضا رحیمی، مدیرکل صدا و سیمای استان کرمانشاه

گروه معارف: رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه گفت: امروز جاهلیت مدرن در دنیای بانوان متأسفانه شکل گرفته است که باید با آن مبارزه کنیم.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، نشست نقش رسانه و نحوه مقابله و آثار مثبت آن در خانواده در کرمانشاه باحضور رضا رحیمی، مدیرکل صدا و سیمای استان کرمانشاه برگزار شد.
این نشست به همت جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی استان کرمانشاه به منظور توانمندسازی اعضا جمعیت بانوان فرهیخته برگزار شد.
این نشست یکی از مباحث کارگروه سوادرسانه‌ای و مدیریت فضای مجازی است که توسط این جمعیت برپا شد.

لزوم مبارزه با جاهلیت مدرن در عرصه بانوان
در ابتدای این نشست افسانه تیرانداز، دبیر جمعیت بانوان فرهیخته و فعال در عرصه فرهنگ دینی استان کرمانشاه با اشاره به اهداف این جمعیت، گفت: جمعیت بانوان با هدف ایجاد هماهنگی، همسویی، تعمیق و گسترش فعالیت‌های بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی و توانمندسازی و مرجع‌سازی شخصیت‌های تأثیرگذار فعالیت می‌کند.
وی افزود: احیا نگرش ارزشی اسلام و ارائه الگو از هویت بانوی مسلمان از دیگر اهداف فعالیت این جمعیت است.
بتول محمدی، رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه نیز درادامه با اشاره فعالیت‌های این جمعیت گفت: امروز جاهلیت مدرن در دنیای بانوان متأسفانه شکل گرفته است که باید با آن مبارزه کنیم.
وی افزود: یکی از مشکلاتی که در جامعه بانوان وجود دارد این است که ارزش و جایگاه و مقام خود را نمی‌شناسند و متأسفانه درگیر رقابت‌های کاذب ناشی از الگوگیری از فرهنگ غرب شده‌اند.

خبر جدید  وجود ۱۰ هزار انشعاب غیرمجاز برق در کرمانشاه /خاموشی را به ۲۷۰ دقیقه می رسانیم

لزوم مبارزه با جاهلیت مدرن در عرصه بانوان
محمدی اظهار کرد: امروز هم هجمه دشمن بر روی خانواده است و رکن و قلب خانواده هم بانوان و مادران خانواده است و باید توجه داشته باشیم و آسیب‌ها را بشناسیم و متأسفانه بیشتر آسیب‌ها به بانوان جامعه باز می‌گردد.
رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه گفت: جمعیت بانوان فرهیخته در تلاش است تا جایگاه بانوان فرهیخته را شناسایی کند که در چه عرصه‌هایی فعالیت می‌کنند.
وی به نقش مهم رسانه در این عرصه اشاره و اظهار کرد: امروز رسانه و فضای مجازی می‌تواند در بحث‌های اجتماعی و جلوگیری از آسیب‌ها بسیار مؤثر باشد که یکی از کارگروه‌های جمعیت بانوان فرهیخته سواد رسانه‌ای و فضای مجازی است.
کم‌رنگ شدن حریم دینی در خانواده
محمدی تصریح کرد: باید در عرص فعالیت رسانه‌ای ایده‌های نو داشته باشیم تا بتوانیم کاربرد درست فضای مجازی را معرفی کنیم.
در این نشست رضا رحیمی، مدیرکل صدا و سیمای استان کرمانشاه نیز با اشاره به نقش و جایگاه والای بانوان در عرصه‌های مختلف برنقش مهم آسیب‌شناسی در این حوزه تأکید کرد.

خبر جدید  ۱۱۸۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی در کرمانشاه اجرا شده است

لزوم مبارزه با جاهلیت مدرن در عرصه بانوان
رحیمی تصریح کرد: باید آموزه‌های دینی در خانواده‌ها بیان شود چراکه کم‌رنگ شدن حریم دینی در خانواده یکی از مسائل و مشکلات است.
مدیرکل صدا و سیمای استان کرمانشاه اظهار کرد: استفاده از ایده و تفکر بانوان فرهیخته مؤثر در مسیر مقابله با ناهنجاری‌ها است.

لزوم مبارزه با جاهلیت مدرن در عرصه بانوان

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تشدید نظارت بر بیش از 500 انبار شناسنامه‌دار کرمانشاه آغاز شد
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه