18:47:30 - یکشنبه 7 آوریل 2019
لزوم کاهش قیمت مرغ در کرمانشاه /شبکه‌های توزیع باید اصلاح شود
لزوم کاهش قیمت مرغ در کرمانشاه /شبکه‌های توزیع باید اصلاح شود
کرمانشاه_ معاون اقتصادی و توسعه منابع استاندار کرمانشاه با تاکید بر لزوم کاهش قیمت مرغ در استان گفت: شبکه‌های توزیع باید اصلاح شود.

به گزارش خبرنگار مهر، هدایت حاتمی امروز یکشنبه در نشست تنظیم بازار که در استانداری کرمانشاه برگزار شد به ارائه گزارشی از خدمات ارائه شده در ایام بارندگی و سیل در استان کرمانشاه پرداخت و اظهار داشت: همراهی و مشارکت مردم در این مساله بسیار حائز اهمیت بود و توانست موفقیت خوبی را بجا بگذارد.

وی افزود: اگر چنین مشارکتی را در مبارزه با بیکاری و تورم الگو قرار دهیم می‌توانیم به توسعه برسیم.

خبر جدید  موانع راه صادرات مشتقات نفتی رفع شود

معاون اقتصادی و توسعه منابع استاندار کرمانشاه ابراز داشت: این سیل در حوزه کشاورزی و زیر بخش‌های مختلف کشاورزی صدماتی را به بار آورده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: با توجه به نامگذاری سال به رونق تولید که از مقام معظم رهبری صورت گرفت لازم است این شعار را در دستور کار قرار دهیم در این راستا تمام دستگاه‌های اجرایی مکلف هستند درهای خود را بر این اساس تنظیم کنند.

خبر جدید  مستأجران مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه "بدون کانکس و مجبور به کوچ"

حاتمی یادآور شد: در این شرایط سختی که بر اشتغال استان حاکم است باید بیشتر از سایر استان‌ها به رونق تولید توجه داشته باشیم.

وی در ادامه بر لزوم کاهش قیمت مرغ تاکید کرد و افزود: لازمه این کار این است که ترتیب اتخاذ کنیم تا کنجاله را بدون واسطه در اختیار مرغداران قرار دهیم.

خبر جدید  عید فطر اول سال اهل معناست /لزوم بهره‌گیری از معنویات رمضان

معاون اقتصادی و توسعه منابع استاندار کرمانشاه با بیان اینکه نباید بگذاریم بر اقشار کم درآمد و آسیب‌پذیر است آن فشار وارد شود، گفت باید شبکه‌های توزیع را نیز در استان اصلاح کنیم اتاق اصناف، سازمان صنعت معدن تجارت و تعزیرات در این راستا می‌توانند از صندوق فروش مکانیزه استفاده کنند.

کد خبر ۴۵۸۳۹۸۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه