23:24:10 - پنج‌شنبه 6 ژوئن 2019
متلاشی‌شدن یک شرکت هرمی در کرمانشاه
متلاشی‌شدن یک شرکت هرمی در کرمانشاه
ایلنا: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه از متلاشی شدن یک شرکت هرمی خبر داد و گفت: متهمان این پرونده با وعده خرید سهام کمپانی‌های Apple و BMW از افراد…

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه از متلاشی شدن یک شرکت هرمی خبر داد و گفت: متهمان این پرونده با وعده خرید سهام کمپانی‌های Apple و BMW از افراد کلاهبرداری می‌کردند.

به گزارش ایلنا، محمدحسین صادقی گفت: بر اساس گزارش ضابطین قضایی در تاریخ ۱۸ فروردین ۹۸ برای شرکت یونیک فاینانس که با ادعای فعالیت در زمینه خرید سهام شرکتهای تجاری بزرگ و معتبر دنیا اقدام به جذب سرمایه افراد میکرد بنا به مدارک موجود مبنی بر واهی بودن ادعا پرونده قضایی تشکیل و برای متهمان قرار جلب صادر شد.

خبر جدید  معرفی رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه

وی در رابطه با نحوه عملکرد این شرکت اظهار داشت: این شرکت طی ماههای گذشته در استان کرمانشاه با وعده خرید سهام کمپانیهای بزرگ و معتبر دنیا مثل NVIdIa ,Apple ,BMW و… اقدام به عضوگیری میکرد در حالی که فعالیت این شرکت به صورت هرمی بوده و فاقد اداره یا دفتر خاص نیز در ایران است.

این مقام قضایی تصریح کرد: افزایش چشمگیر فعالیت این شرکت در کرمانشاه و وسعت یافتن گستره کار آن در شهرستانهای دیگر استان باعث افزایش تعداد مالباختگان شده است.

خبر جدید  مصدومیت جوان پاوه‌ای براثر انفجار مین

صادقی بیان کرد: در این راستا ضابطین دستگاه قضایی حسب دستور مرجع قضایی اقدام به جلب و دستگیری شش نفر به عنوان عضو گیرندگان شرکت فوق الذکر به عنوان متهمان پرونده کردند.

وی خاطرنشان کرد: متهمان این پرونده به عضوگیری بیش از هزار نفر در این شرکت اقرار کرده اند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه گفت: نظر به مراتب فوق، وقوع بزه و توجه اتهام به متهمین محرز بوده و مستند به بند (ز) ماده یک قانون الحاق یک بند (و) یک تبصره به ماده یک قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور مصوب ۱۳۶۹ و اصلاح تبصره ۱ ماده ۲ آن مصوب ۱۳۸۴ و ماده ۲۶۵ قانون آیین دادرسی کیفری ۱۳۹۲ قرار جلب به دادرسی این پرونده توسط شعبه چهارم بازپرسی صادر شده و پرونده جهت رسیدگی به دادگاه ارسال شده است.

خبر جدید  ۷۶۰ هزار مشترک برق در کرمانشاه داریم/ لزوم مدیریت برق مصرفی در مناطق زلزله‌زده


منبع :: متلاشی‌شدن یک شرکت هرمی در کرمانشاه

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه