۱۹:۵۶:۵۱ - پنج شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸
مجلسی‌ها در تلاشند رئیس دانشگاه آزاد کرمانشاه را برکنار کنند
مجلسی‌ها در تلاشند رئیس دانشگاه آزاد کرمانشاه را برکنار کنند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت: اخیرا تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص انتصاب ریاست دانشگاه آزاد کرمانشاه اظهار مخالفت‌هایی داشته اند و در تلاش هستند تا او را برکنار کنند.

شعارسال: محمدرضا آقایی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه با بیان اینکه ملاک انتخاب مدیران خصوصا مدیران دانشگاهی می‌بایست فارغ از نگاه قومیتی باشد، گفت: طراز انتخاب مدیران دانشگاهی باید سوابق علمی و اجرایی و همچنین رتبه علمی و روحیه جهادی و انقلابی آن‌ها باشد.

آقایی با بیان اینکه همه ما وظیفه داریم با ایجاد فضایی آرام به مجموعه دانشگاه آزاد استان کرمانشاه کمک کنیم که در مسیر درست حرکت کند، افزود: اخیرا تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص انتصاب ریاست واحد کرمانشاه اظهار مخالفت‌هایی داشته اند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه اضافه کرد: سوال مهمی که از نمایندگان مجلس پرسیده می‌شود، این است که این مخالفت‌ها بر اساس تحقیقات انجام می‌پذیرد یا صرفا بر اساس مسائل قومی و بعضا جناحی انجام می‌شود؟ آیا نمایندگان مجلس با بررسی دقیق سوابق و رزومه علمی و اجرایی رئیس فعلی دانشگاه آزاد کرمانشاه به مخالفت با ایشان برخواسته اند؟ آیا نمایندگان تا به حال درصدد تشکیل جلسه‌ای به جهت ایجاد فضای مودت و برادری با رئیس دانشگاه آزاد کرمانشاه بر آمده اند؟

آقایی خاطرنشان کرد: مردم رنج دیده و محروم استان کرمانشاه از نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی انتظار دارند با اولویت بندی مسائل به موضوعاتی همچون فقر و بیکاری، جلوگیری از افزایش آمار طلاق و خودکشی، بزهکاری‌های اجتماعی و همچنین بررسی و نظارت دقیق بر روند بازسازی مناطق سیل زده، پیگیری جبران خسارت کشاورزان و سیل زدگان و همچنین رونق در صنعت استان با استفاده از اختیارات قانونی خود در چارچوب قانون اساسی اقدام کنند.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری دانشجو، تاریخ انتشار:۶ خرداد۱۳۹۸ ، کدخبر: ۷۶۷۰۳۳: www.snn.ir


منبع :: مجلسی‌ها در تلاشند رئیس دانشگاه آزاد کرمانشاه را برکنار کنند
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه