1:16:02 - جمعه 1 فوریه 2019
محدودیت‌های ترافیکی روز ۱۲ بهمن در کرمانشاه اعمال می‌شود
محدودیت‌های ترافیکی روز ۱۲ بهمن در کرمانشاه اعمال می‌شود
کرمانشاه_رئیس پلیس‌راه استان کرمانشاه از اعمال محدودیت ترافیکی در شهر کرمانشاه به مناسب آغاز دهه فجر و برنامه‌های گرامیداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ فضل الله شیری اظهار داشت: فردا جمعه (۱۲ بهمن) و به مناسبت سالروز ورود تاریخی حضرت امام (ره) رژه موتورسواران نیروهای مسلح از میدان امام (ره) به سمت مزار شهدا را خواهیم داشت که در این خصوص محدودیت ترافیکی اعمال می شود.

وی افزود: محدودیت ترافیکی در این مسیر از ساعت ۹ صبح تا پایان مراسم و در لاین غربی بزرگراه (میدان امام به سمت مزار شهدا) اعمال می شود.

خبر جدید  کشف گل‌های مخدر در هرسین

رئیس پلیس‌راه استان کرمانشاه تصریح کرد: همچنین از ساعت ۱۲ ظهر فردا از میدان آزادی تا سه راه نواب به خاطر برپایی نماز جمعه نیز محدودیت ترافیکی خواهیم داشت.

وی گفت: ساعت۱۰ صبح نیز قرار است از میدان فردوسی به سمت خیابان سراب مراسم پیاده روی خانوادگی صورت گیرد که محدودیت های ترافیکی نیز در این مسیر تا پایان کراسم اعمال خواهد شد.

خبر جدید  رشد ۶ درصدی تردد در جاده‌های استان کرمانشاه

شیری در پایان از شهروندان خواست تا با خودروی شخصی از تردد در این مسیرها خودداری و از پارک کردن خودرو نیز خودداری کنند چرا که در غیر اینصورت خودروی آن ها جمع آوری و به پارکینگ منتقل می شود.

کد خبر ۴۵۲۹۵۵۷


منبع :: https://www.mehrnews.com
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه