11:57:26 - سه‌شنبه 21 مه 2019
محور کرمانشاه به کردستان عصر امروز بازگشایی می‌شود
محور کرمانشاه به کردستان عصر امروز بازگشایی می‌شود
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به بارش برف بی‌سابقه در محور پاوه به سروآباد کردستان در ۲۷ سال گذشته گفت: این محور عصر امروز بعد از ۲۴ روز عملیات برف‌روبی بازگشایی می‌شود.

فریبرز کرمی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاهاظهار داشت: محور فرعی پاوه – نودشه – سروآباد در فصل زمستان به دلیل حجم بارش سنگین برف مسدود میشود و امکان بازگشایی در زمستان مقدور نیست بنابراین پس از پایان زمستان این اداره کل جهت بازگشایی محور مذکور عملیات اجرایی و اعزام تجهیزات، ماشینآلات و اکیپ راهداری را به منطقه در دستور کار قرار داد.

وی عنوان کرد: از دهم اردیبهشت ماه امساب تاکنون و باتلاش بیوقفه عوامل راهداری در طی مدت ۲۴ روز محور، پاوه – نودشه – سروآباد با امکاناتی شامل یک دستگاه بلدوزر، یک دستگاه نمکپاش، یک دستگاه گریدر، یک دستگاه لودر، یک دستگاه سواری و یک اکیپ هفت نفره از راهدارن که با حجم تقریبی ۸۰۰ هزار متر مکعب برفروبی و ۹۶۰ ساعت کار مفید بازگشایی شد.

کرمی گفت: روزانه هشت ساعت تلاش راهدارن سبب شد که ۱۷ کیلومتر از مسیر که در مرحله نخست عملیات ارتفاع برف حدود چهار متر و در مرحله دوم ارتفاع برف به حدود هفت متر رسید که در کمترین بازه زمانی بازگشایی شد.

خبر جدید  ۹۰ درصد ظرفیت سدهای استان کرمانشاه پر شده است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان کرمانشاه با بیان اینکه طول کل مسیر ۲۱ کیلومتر است که ۱۷ کیلومتر در استان کرمانشاه و چهار کیلومتر در کردستان است افزود: از عصر امروز ۳۱ اردیبهشت ماه تردد برای رانندگان و هموطنان امکانپذیر است اما به دلیل رانش واحتمال ریزش بهمن در طول کل مسیر توصیه میشود هموطنان به هیچ عنوان توقف نداشته باشند.

خبر جدید  تمرکز زدایی از رویدادهای فرهنگی استان کرمانشاه/ بوستان مفاخر فرهنگی ساخته می‌شود

انتهای پیام / ز


منبع :: محور کرمانشاه به کردستان عصر امروز بازگشایی می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه