11:57:26 - سه‌شنبه 21 مه 2019
محور کرمانشاه به کردستان عصر امروز بازگشایی می‌شود
محور کرمانشاه به کردستان عصر امروز بازگشایی می‌شود
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به بارش برف بی‌سابقه در محور پاوه به سروآباد کردستان در ۲۷ سال گذشته گفت: این محور عصر امروز بعد از ۲۴ روز عملیات برف‌روبی بازگشایی می‌شود.

فریبرز کرمی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاهاظهار داشت: محور فرعی پاوه – نودشه – سروآباد در فصل زمستان به دلیل حجم بارش سنگین برف مسدود میشود و امکان بازگشایی در زمستان مقدور نیست بنابراین پس از پایان زمستان این اداره کل جهت بازگشایی محور مذکور عملیات اجرایی و اعزام تجهیزات، ماشینآلات و اکیپ راهداری را به منطقه در دستور کار قرار داد.

وی عنوان کرد: از دهم اردیبهشت ماه امساب تاکنون و باتلاش بیوقفه عوامل راهداری در طی مدت ۲۴ روز محور، پاوه – نودشه – سروآباد با امکاناتی شامل یک دستگاه بلدوزر، یک دستگاه نمکپاش، یک دستگاه گریدر، یک دستگاه لودر، یک دستگاه سواری و یک اکیپ هفت نفره از راهدارن که با حجم تقریبی ۸۰۰ هزار متر مکعب برفروبی و ۹۶۰ ساعت کار مفید بازگشایی شد.

کرمی گفت: روزانه هشت ساعت تلاش راهدارن سبب شد که ۱۷ کیلومتر از مسیر که در مرحله نخست عملیات ارتفاع برف حدود چهار متر و در مرحله دوم ارتفاع برف به حدود هفت متر رسید که در کمترین بازه زمانی بازگشایی شد.

خبر جدید  کرمانشاه| افزایش حقوق بازنشستگان مناطق جنگی همراه با اما و اگر است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان کرمانشاه با بیان اینکه طول کل مسیر ۲۱ کیلومتر است که ۱۷ کیلومتر در استان کرمانشاه و چهار کیلومتر در کردستان است افزود: از عصر امروز ۳۱ اردیبهشت ماه تردد برای رانندگان و هموطنان امکانپذیر است اما به دلیل رانش واحتمال ریزش بهمن در طول کل مسیر توصیه میشود هموطنان به هیچ عنوان توقف نداشته باشند.

خبر جدید  سومین نمایشگاه گل و گیاه در کرمانشاه برپا می‌شود

انتهای پیام / ز


منبع :: محور کرمانشاه به کردستان عصر امروز بازگشایی می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه