2:43:48 - یکشنبه 28 آوریل 2019
محکومیت متهم پرونده گلیم و گبه به ۳۰ سال حبس؛ پرداخت ۷۳میلیارد تومان از طلب مال‌باختگان
محکومیت متهم پرونده گلیم و گبه به ۳۰ سال حبس؛ پرداخت ۷۳میلیارد تومان از طلب مال‌باختگان
گروه استان‌ها ــ رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه از محکومیت متهم پرونده گلیم و گبه به ۳۰ سال حبس خبرداد و گفت: ۷۳میلیارد تومان از طلب مال‌باختگان این پرونده پرداخت شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمانشاه، محمدرضا عدالتخواه در حاشیه نشست رئیس قوه قضاییه با رؤسای کل دادگستری سراسر کشور اظهار داشت: ۷۳ میلیارد تومان از طلب مالباختگان پرونده کلاهبرداری «گلیم و گبه» که تعدادشان ۱۱ هزار و ۷۱۳ نفر است، پرداخت شد.

وی درباره اجرای حکم محمدرضا مشیری متهم پرونده گلیم و گبه گفت: این فرد به ۳۰ سال حبس محکوم شد که هماکنون در زندان اوین در حال تحمل کیفر است.

عدالتخواه با اشاره به پرداخت مطالبات مالباختگان عنوان کرد: خسارت شکات و مالباختگان در این پرونده ۱۴۵ میلیارد تومان است که تاکنون نزدیک به ۷۳ میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

خبر جدید  استان کرمانشاه‌ سفیدپوش می‌شود

رئیسکل دادگستری استان کرمانشاه در تشریح پرداخت طلب شکات افزود: کسانی که در این پرونده تا ۱۰ میلیون تومان طلب داشتند، بهطور کامل تسویه شدند و ۳۹ درصد از طلبکاران بالای ۱۰ میلیون تومان نیز مطالباتشان را دریافت کردند.

عدالتخواه با بیان اینکه مطالبات باقیمانده مالباختگان از محل اموال توقیفشده پرداخت میشود، گفت: احتمال دارد اموال توقیفشده از متهم حدود ۲۰ میلیارد تومان کمتر از میزان مطالبات مردم باشد، اما با تغییر وضعیت قیمتها و کارشناسیهای جدید این کمبود جبران میشود.

خبر جدید  اخبار اربعین ۹۸| ۱۰ هزار خودرو در مرز خسروی پارک شده است

انتهای پیام/ش*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه